Новини

  • 12 лип
  • 22:35
  • 261 перегляд
друк

Микита Бурда: «На початку гри не впоралися з натиском, який чинила «Олександрія»

Захисник «Динамо» Микита Бурда в матчі з «Олександрією» вперше вийшов на поле після тривалої перерви, пов'язаної з відновленням після травми.

Після завершення гри він поділився своїми враженнями і прокоментував нічийний результат 2:2:

- Звичайно, я дуже радий і щасливий, що повернувся на поле після тривалого простою. Але сьогоднішній негативний результат змазав враження від мого повернення.

- Ви вступили у гру по ходу першого тайму, а чи готові були вийти на поле з перших хвилин?

- Так, готовий, але тренерський штаб вирішив, що інші хлопці були готові краще. Я сприйняв це спокійно і чекав свого шансу. Те, що Саша помилився, могло трапитися з кожним, він молодий хлопець, тож не варто на цьому зациклюватися. До цього він зіграв два відмінних матчі, а сьогодні просто трохи не вийшло. Я з ним поговорив, підтримав, упевнений, що у нього все буде добре в подальшому.

- Чому, на вашу думку, «Динамо» гірше проводить перший тайм і краще грає у другому?

- Я б не став так ділити. Мабуть, ми провалили початок першого тайму, не впоралися з натиском, який зчинила «Олександрія» на початку гри. Але до середини тайму трохи заспокоїлися і стали грати у свій футбол: намагалися контролювати м'яч і створювати моменти. А у другій половині зустрічі ще більше додали. Тож змазаним вийшов лише початок. Будемо це виправляти, оскільки необхідно весь матч грати однаково добре - з початку і до кінця.

- Як можете прокоментувати два пенальті у ворота «Динамо»? Вони заслужені?

- Важко сказати. У динаміці мені здалося, що в моменті з другим одинадцятиметрових ударом нічого протиправного не сталося, оскільки Артем Шабанов був першим на м'ячі. Так, він не чітко його виткнув, але зіграв у нього. Але ще потрібно подивитися повтор. З приводу суддів, мені здається, потрібно знаходити нових арбітрів, навчати їх, оскільки не можуть наші матчі завжди судити лише двоє людей. І вони то постійно дивляться VAR, то взагалі до нього не підходять. Складається враження, що вони не вміють користуватися цією системою.

- Що потрібно зробити в матчах, що залишилися, щоб посісти друге місце в турнірній таблиці?

- Потрібно просто обігравати всі команди, з якими будемо зустрічатися. Ми перед кожним поєдинком налаштовуємося на перемогу, зокрема і сьогодні. Ми погано почали, але потім змогли переломити гру на свою користь, лише наприкінці трохи не впоралися через пенальті.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ