Новини

  • 30 бер
  • 17:49
  • 5663 перегляда
друк

Михайло ФОМЕНКО: «Є проблеми у Хачеріді, не зіграє Бурда, а з Кравцем усе гаразд»

Під час прес-конференції напередодні товариського матчу Україна – Латвія головний тренер національної збірної України повідомив наступне:

- У кожній грі ми ставимо завдання грати на перемогу. Латвія – непростий суперник, багато гравців пограли або і зараз грають у хороших європейських клубах.

Звісно, завтра молодь отримає шанс, яким вона має скористатися. Будемо відштовхуватися від гри. Не зіграють Роман Зозуля та Микита Бурда, якого вночі прооперували, у нього апендицит. Є проблеми у Євгена Хачеріді, сьогодні лікарі зроблять йому знімки на МРТ, після чого ми вирішимо, чи будемо його використовувати.

Щодо Артема Кравця, у нього була розсічена брова, лікарі наклали йому кілька швів. Але все гаразд, такі травми футболісти можуть отримувати у кожній грі й навіть на тренуваннях.

Також під час прес-конференції прес-секретар збірної Олександр Гливинський повідомив, що шестеро гравців збірної, серед яких динамівці Олег Гусєв та Артем Кравець, відвідали військовий шпиталь, де відновлення проходять поранені воїни-учасники АТО.

* фото В.Раснер

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ