Новини

  • 11 груд
  • 17:51
  • 716 переглядів
друк

Мауріціо Якобаччі: «Динамо» докладатиме всіх зусиль, щоб швидко забити гол і перемогти»

Головний тренер швейцарського “Лугано” Мауріціо Якобаччі провів прес-конференцію на НСК “Олімпійський” напередодні матчу 6-го туру групового раунду Ліги Європи проти київського “Динамо”.

-  З яким настроєм “Лугано” приїхав до Києва та чого ви очікуєте від завтрашнього поєдинку?

- Наша участь у Лізі Європи добігає кінця. Ми знаємо, що нам протистоятиме сильна команда, якій конче необхідна перемога. “Динамо” докладатиме всіх зусиль, щоб швидко забити гол і перемогти, а ми намагатимемося грати у свою гру та протиставити “Динамо” все, що маємо.

- Чи складно готуватися до таких матчів, враховуючи, що “Лугано” вже втратив шанси на вихід із групи?

- Звичайно, ми намагаємося готуватися однаково до всіх матчів, і підходимо з усією відповідальністю. Це для нас серйозна справа. Вважаємо, що заслуговували кращого результату в матчах із “Копенгагеном” і “Мальме”, але не досягли в них успіху.

Завтрашній матч буде нелегким, “Динамо” - сильний суперник, якому до того ж потрібно перемагати з різницею у два голи, щоб пройти далі. Наголошую, що ми однаково налаштовуємося та підходимо до всіх матчів.

- Чи плануєте ви зміни у складі?

- Особливих змін ми не плануємо. Це для нас дуже серйозний матч і турнір. Можливо, будуть певні зміни в порівнянні із суботнім матчем із “Ксамаксом”.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ