• 30 вер 2019
  • 19:00

«Динамо» долучилося до акції Спеціальної Олімпіади України

У рамках 9-го туру Favbet Ліги Спеціальна Олімпіада України (СОУ) провела акцію за підтримки Української Прем’єр-Ліги. Цю акцію підтримав наш клуб.

Учасниками програми «За руку з кумиром», яку проводить офіційний Фан-клуб «біло-синіх», стали вихованці Кмитівської школи-інтернату із Житомирщини. Вони вивели на поле гравців «Динамо» та «Дніпра-1» перед початком матчу Favbet Ліги на «Олімпійському». 

Мета акції — привернути увагу суспільства до руху СОУ та досягнень її спортсменів, а також надати можливість маленьким футболістам СОУ відчути себе членами єдиної великої футбольної родини.

Спеціальна Олімпіада України (СОУ) — всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю, яка є частиною Всесвітньої Спеціальної Олімпіади і робить усе для того, щоб показати нашому суспільству можливості та досягнення осіб із вадами розумового розвитку як спортсменів і як членів суспільства. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні існує з 1991 року, має осередки у 21 регіоні, де за програмою СОУ займаються футболом три тисячі людей із розумовими вадами.