Новини

  • 03 aug
  • 13:45
  • 6545 переглядів
друк

«Матч миру» на День ВДВ України!

2 серпня, у День високомобільних десантних військ, команда ветеранів українського футболу подарувала нашим військовим чудове свято!

У місті Старобільськ Луганської області відомі в минулому футболісти, багато з яких у різні роки виступали за київське «Динамо», провели дружній «Матч миру» проти команди «Старобільський десант», до якої увійшли службовці 8-го окремого полку спецназу, 80-ї окремої аеромобільної бригади та кілька футболістів Старобільська.

Зустрічі передував візит видатних футболістів до розташування 8-го полку спецназу. Мужні військові, які виконують найважливіші та найнебезпечніші завдання в зоні АТО, не приховували радості від візиту відомих гостей. Приємно, що футболісти приїхали не з порожніми руками – командиру полку Олегу Нечаєву було вручено повний комплект новенької форми збірної України з написом АТО на грудях (у цій формі кількома годинами пізніше військові й вийдуть на поле), м'яч із автографами та прапор «Динамо», на якому футболісти залишили свої підписи та побажання.

Було багато спілкування, фотографування, побажань миру та здоров'я. Завершився візит до розташування полку фото біля «трофейного» БТР. Організатор команди Зірок футболу, відомий у минулому нападник «Динамо» Віктор Хлус відзначив бажання, з яким знамениті футболісти приїхали до Старобільська, який, до речі, певний час був столицею УРСР: «Ніхто, ніхто з гравців не відмовився від поїздки до далеко не найспокійнішого регіону нашої країни. У всіх було велике бажання зустрітися з військовими, подивитися їм в очі, сказати слова великої подяки. І, звичайно, зіграти у футбол. Торік наша команда в Луганській області зіграла в Сєвєродонецьку, зараз приїхали до Старобільська. Ми хочемо показати місцевим мешканцям та військовим, що про них пам'ятають, їхнім подвигом пишаються. Там де футбол – там мир. Ми хочемо, щоб у нашій країні війна якнайшвидше припинилася».

Сам футбольний матч став головною подією дня в місті! Старобільчани добре підготувалися до свята, організували культурну програму у вигляді виступів місцевого танцювального колективу. І, звичайно, довгоочікуваний футбольний матч. Близько трьох тисяч глядачів оплесками зустріли дві команди. Підтягнуті, стрункі й блискуче фізично підготовлені спецназівці та десантники, проти яких вийшли майстерні ветерани футболу, які провеодили в ігровій молодості матчі на найвищому рівні та завойовували гучні перемоги!

Капітан команди Олег Саленко, гравець «Динамо-1975» Сергій Кузнецов, володар Кубка Кубків Іван Яремчук, багаторазові чемпіони України Юрій Дмитрулін та Віталій Косовський, чемпіони СРСР Віктор Хлус, Володимир Лозинський, Віктор Мороз та багато інших футболістів дали серйозний бій військовим, який у підсумку завершився нічиєю 3:3. Для шанувальників статистики зазначимо, що у складі Зірок футболу відзначилися Олег Саленко (двічі) та Дмитро Пінчук, а у армійців – Максим Капустін, Артем Кириченко та Микола Коломецький.

Після завершення матчу «зіркам» футболу презентували десантні тільники та берети, а голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука нагородив капітанів обох команд почесними кубками. На правах організатора, президент ТОВ «Агробізнес» Олег Собуцький вручив новому керівнику області коровай.

«Ніхто, крім нас!» – добре відомий кожному з нас девіз безстрашних десантників. Українські ВДВ на передовій показують приклад стійкості, мужності та патріотизму, вже більше року захищаючи Україну в цій неоголошеній війні. Мир обов'язково повернеться на нашу землю, як і повернеться на неї великий футбол. Маленький крок для цього було зроблено 2-го серпня в Старобільську...

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ