Новини

  • 18 лют
  • 11:00
  • 1261 перегляд
друк

Матч «Динамо» - «Брюгге» відбудеться з глядачами. Інформація про продаж квитків

У четвер, 18 лютого, динамівці Києва на НСК "Олімпійський" зіграють перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти бельгійського "Брюгге" (початок зустрічі о 17:00).

За день до матчу наш клуб отримав повідомлення Кабінету Міністрів України про те, що питання про зняття заборони на відвідування вболівальниками спортивних заходів вирішилося позитивно.

За кілька днів до матчу керівництво "Динамо" (Київ) відправило до УЄФА весь пакет документів щодо ситуації з COVID-19 в Україні і можливості проведення матчу проти "Брюгге" з глядачами. Офіційну відповідь УЄФА, яка дозволяє частковий продаж квитків, було отримано сьогодні о 10:30 ранку за київським часом (рішення буде опубліковано окремо на нашому сайті).

Наш клуб поінформував УЄФА про зміну внутрішнього регламенту допуску вболівальників на трибуни, і, з урахуванням усіх правил і рекомендацій, ми повідомляємо про наступне:

- клуб отримав офіційний дозвіл УЄФА на продаж квитків на матч "Динамо" - "Брюгге";

- квитки дозволено продавати тільки на сектори нижніх ярусів (з причин безпеки);

- на матч із "Брюгге" дозволено реалізувати 30% квитків від місткості нижніх ярусів НСК "Олімпійський", що складе близько 10-ти тисяч глядачів (15% від загальної місткості стадіону);

- продаж квитків стартує 18 лютого об 11:15 за київським часом;

- продаж квитків здійснюється виключно в онлайн режимі на сайтах партнерів ФК "Динамо" (Київ) - Esport.in.ua і karabas.com 

ФК "Динамо" сподівається на вашу підтримку і запрошує всіх уболівальників на стадіон! Нагадуємо про необхідність дотримання карантинних обмежувальних норм і соціальної дистанції на трибунах.

Схема доступних секторів і цін на квитки

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ