Новини

  • 06 груд
  • 20:10
  • 1353 перегляда
друк

Марко ЄВТОВИЧ: «Динамо» - найсильніша та найдосвідченіша команда у нашій групі»

Гравець футбольного клубу «Партизан» Марко Євтович відповів на запитання журналістів на прес-конференції напередодні гри шостого туру групового етапу Ліги Європи проти київського «Динамо».

- Завтра перед нами не стоїть результативний, вирішальний матч. Це матч престижу для обох команд. Думаю, він буде цікавий для всіх з точки зору престижу кожного клубу.

- Наскільки вам важливий досвід попереднього матчу проти київського «Динамо»?

«Динамо» (Київ) - найсильніша та найдосвідченіша команда у нашій групі. Ми врахували помилки, яких ми припустилися у попередньому матчі проти київського клубу, та через які зазнали поразки. Ми повинні показати, що сьогодні готові грати проти будь-якої команди.

- У «Партизані» відбуваються тактичні зміни. Чи будуть вони завтра?

- Так, дійсно. Стосовно завтрашнього матчу – питання не до мене. Я дійсно вперше грав на тій позиції. Ми тренуємося і стандартним складом. Але, думаю, на загальну картину гри схема не буде впливати.

- Наскільки ви розумієте, що будете грати проти найвпливовішого клубу колишнього Радянського Союзу?

- Ми всі добре знаємо історію клубу, проти якого завтра гратимемо. Завтрашній матч для мене - гра двох європейських команд. Я ніколи не ставив себе на перше місце. Потрібно завтра перемогти у грі проти «Динамо», а хто відзначиться голом – для мене не дуже важливо.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ