Новини

  • 12 жовт
  • 15:49
  • 3846 переглядів
друк

Максимальна готовність до матчу з «Чорноморцем»

Паузу в Лізі Парі-Матч динамівці заповнили контрольною зустріччю з «Олімпіком», після якої розпочали безпосередню підготовку до найближчого офіційного матчу з «Чорноморцем».

У понеділок до Києва повернулися гравці національної збірної України Андрій Ярмоленко, Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук та Євген Хачеріді, приєднався до команди хорват Домагой Віда. Всі вони провели необхідні відновлювальні процедури й відразу увійшли до загальної групи.

Зо дня на день чекають у розташуванні команди Дерліса Гонсалеса. Можна лише уявити, з яким настроєм прибуде парагваєць, забитий м'яч якого приніс перемогу національній збірній в поєдинку з іменитою Аргентиною.

Незважаючи на прохолодну й дощову погоду, яка встановилася в останній тиждень у Києві, поля на базі в Кончі-Заспі перебувають у відмінному стані.

У середу в розкладі команди було теоретичне заняття та тренування. Участь у ньому взяли всі наявні в розташуванні Сергія Реброва футболісти, в тому числі й молодь – Олексій Щебетун, Іван Калюжний, Олександр Осман. Завершують відновлення Віктор Циганков та Микита Бурда, на полі вони займалися під керівництвом тренера з фізпідготовки.

Саме ж тренування було ігровим – команда, розділившись на два склади, провела міні-матч, по ходу відпрацьовуючи різні тактичні моменти.

У четвер та п'ятницю в розкладі динамівців планові тренування в Кончі-Заспі.

Фоторепортаж (В.Раснер):

Facebook

ВК

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ