Новини

  • 21 жовт
  • 20:00
  • 3263 перегляда
друк

Максим КОВАЛЬ: «Найважливіший поєдинок - завтра»

Воротар «Динамо» Максим Коваль перед недільною зустріччю із «Шахтарем» поділився своїми очікуваннями від поєдинку з принциповим суперником:

- Ми всі прекрасно розуміємо, як грає «Шахтар» - це дуже хороша команда, головний подразник для «Динамо». У них сильний склад, добре грають і українці, в тому числі, і Марлос, і бразильці (посміхається). Ми знаємо, як до них готуватися, знаємо всі сильні і слабкі сторони, все-таки, не перший раз вже зустрічаємося.

- Як думаєте, Марлос вже став справжнім українцем?

- У будь-якому випадку, він - сильний футболіст, у нього багато хороших якостей. Напевно, він - один з найкращих в Україні на цій позиції.

- Як вплине на підготовку той факт, що у «Динамо» буде на два дні менше для відновлення, ніж у «Шахтаря»?

- Зараз всі фактори відходять на другий план - і відновлення, і фізичний стан, і кількість очок, і відрив в турнірній таблиці. Всі забувають і матч в лізі Європи, який був два дні тому, і все невдалі і вдалі ігри, які Були раніше: недавню з «Чорноморцем» і в першому колі з «Шахтарем». Найважливіший поєдинок - завтра, і я думаю, всі футболісти віддають собі в цьому звіт. У неділю кістьми ляжемо, щоб не програти, і нічия нас також не влаштує.

- Часто обговорюється тема, що «Динамо» в останніх матчах багато пропускає, з чим це пов'язано, на ваш погляд?

- Мені складно сказати. Начебто, всі футболісти хорошої якості... Не сказав би, що справа і в ротації - вона присутня завжди, крім того, на початку чемпіонату тренер завжди говорить, що розраховує на всіх футболістів, які знаходяться в заявці. Сподіваюся, завтра все виправимо.

- Чи будете спати ніч перед поєдинком?

- Буду, бо необхідно набратися сил, адже завтра має бути надзвичайно важлива гра для нас. Знаю одне: завтра вся команда віддасть останні сили на полі, щоб перемогти.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ