Новини

  • 24 груд
  • 12:41
  • 6601 перегляд
друк

Максим КОВАЛЬ: «На зборах шанси у всіх рівні»

Воротар Максим Коваль після піврічної оренди в «Говерлі» повернувся до табору «біло-синіх» та готовий поборотися за місце у складі.

- Мені імпонує гра «Динамо». Мені дуже подобається, що команда починає атаки від воротаря, грає майже завжди першим номером. Відбувається не вибивання м'яча від воріт, а цілеспрямований початок атаки. Я зараз поїду на збори з «Динамо». Я завжди, коли в мене була можливість, підходив до Сергія Реброва до роздягальні. Перед «Шахтарем» я був у роздягальні, привітав хлопців. В Ужгороді після гри я підійшов до них, летів із ними на літаку до Києва. Нічого такого немає в тому, щоб, граючи за «Говерлу», я підійшов та привітав «Динамо». Це клуб, який дав мені все та продовжує робити для мене багато, я йому дуже вдячний.

Їдемо на збори, шанси у всіх рівні. Хочу довести, в першу чергу, самому собі, що я не слабший від Рибки та Рудька. У нас там хороша компанія воротарів, хороші стосунки з ними. Сильно скучив за хлопцями з «Динамо», були на весіллі, багато розмовляли. Сильно нудьгував за ними. Буду працювати, старатися. Подивимося, як усе буде. Сподіваюся, все буде добре. Я дуже хочу, щоб «Динамо» стало чемпіоном, тому що, якщо судити за першим колом, команда дійсно на це заслуговує, – цитує Коваля www.sport.ua

* фото А.Лукацький

© www.fcdynamo.kiev.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ