Новини

  • 27 aug
  • 13:00
  • 7401 перегляд
друк

Літній Кубок Динамо Київ eSports: Гранд-фінал! (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Цими вихідними на НСК «Олімпійський» проходять фінальні матчі Літнього Кубка Динамо Київ Esports у дисципліні FIFA17.

Цей турнір, організований кіберспортивним відділом «Динамо» Київ, зібрав під дахом Klitschko Expo представників відомих європейських клубів.

Серед учасників - кібер-спортсмени нідерландського «Аякса», австрійського «Ред Булла», польської «Легії», фінського СІКа, білоруського «Динамо» (Брест) та інших клубів.

Київське «Динамо» представлене своїм першим в історії кібер-футболістом Віталієм Labotryas Мухою.

Професійні кіберспортсмени-учасники турніру:

- Dani 'Dani' Hagebeuk, AFC Ajax (Нідерланди)

- Andrés 'Andrescytorres' Torres, FC Red Bull Salzburg (Австрія)

- Milosz 'Milosz93' Bogdanowski, FC Legia Warsaw (Польща)

- Anton 'Anzinho8' Korvenaho, FC SJK (Фінляндія)

- Robert 'Ufenok' Fakhretdinov, FC Lokomotiv Moscow (Росія)

- Evgeni 'Yozhyk' Mostovik, Navi (Україна)

- Konstantin Ketko, FC Dynamo Brest (Білорусь)

- Turgunboev Mukhamaddamin, FC Bunyodkor (Узбекистан)

- Sandro Maghlakelidze, Федерація Футболу Грузії (Грузія)

- Giorgi Levidze, Федерація Футболу Грузії (Грузія)

- Vitaly 'Labotryas' Mukha, FC Dynamo Kyiv (Україна)

Відзначимо, що 10 з 16 учасників турніру - кіберспортсмени, що представляють футбольні клуби і професійні кіберспортивні організації. Всі вони займають лідируючі позиції у своїх національних чемпіонатах, багато хто з них є власниками престижних міжнародних титулів. Ще шість кіберфутболістів - це любителі, які отримали право брати участь у турнірі в ході відкритої онлайн кваліфікації.

Учасники турніру прибули до Києва ще в п'ятницю, і в перший же день крім привітного прийому на гостей чекав товариський матч зі збірною спортивних журналістів на тренувальній базі «Динамо» в Кончі-Заспі.

Саме змагання організовано з максимальною видовищністю для сторонніх уболівальників. Форматом зведені до мінімуму зустрічі «Реал» - «Реал», які часто можна побачити в професійних змаганнях по FIFA17. Кожен учасник турніру визначає для себе чотири команди для виступу на турнірі та може грати тією ж командою лише після того, як зіграв трьома іншими.

Формат турніру - Double Elimination Bo3 - припускає шанс на загальну перемогу в турнірі навіть для учасників, які програли в перший день турніру. Такий формат популярний для кіберспорту і передбачає збереження максимальної інтриги до кінця турніру.

І все ж на будь-якому турнірі є свої фаворити. Серед них - Dani Hagebeuk або просто Dani - кіберфутболіст амстердамського «Аякса», який прибув на турнір у супроводі особистого менеджера. Дані - один із найкращих гравців у дисципліні FIFA17 у світі, він займає восьму сходинку у світовому рейтингу.

Крім голландця перший день без поразок пройшов кібер-футболіст «Локомотива» Роберт Ufenok Фахретдінов. Їхня очна зустріч - одна з найбільш очікуваних у другий ігровий день, коли відбудеться Гранд-фінал Літнього Кубка і церемонія нагородження.

Також без поразок перший день пройшли гравець «Динамо» (Брест) Костянтин Кетько та узбецького «Буньодкору» Тургунбоєв Мухаммадамін. Їхній поєдинок обіцяє бути не менш інтригуючим.

Подивитися турнір наживо і навіть спробувати свої сили в цій популярній серед футбольних уболівальників грі можуть усі бажаючі, за що окрема подяка технологічним партнерам турніру – компаніям Samsung Electronics Ukraine Company, LLC і Logitech. Вхід до Klitschko Expo – вільний.

Матчі фінального дня стартують о 13:00 і триватимуть до 20:00, після чого відбудеться церемонія нагородження.

Стежити за перипетіями Гранд-фіналу можна і не виходячи з дому - завдяки прямій трансляції на офіційному сайті турніру, а також на Динамо YouTube.

САЙТ ТУРНІРУ

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ