• 28 вер 2020
  • 17:23

Ліга учасників АТО. Завершення групового етапу VI-го сезону в усіх дивізіонах по Україні

У всіх дивізіонах по Україні відбулись закриття групового етапу вже 6-го сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2020!

26 вересня в місті Маріуполь (стадіон "Портовик", вул. Луніна, 71), у день міста Маріуполя, визначилися переможці 6-го сезону Чемпіонату України з футболу Ліги учасників АТО дивізіону «Схід»: об'єднана футбольна команда Донецького гарнізону - ФК "ДонОВК" ЗСУ (м. Маріуполь), збірна футбольна команда Східного територіального управління Національної гвардії України - ФК "СХІД" НГУ (м. Харків), збірна футбольна команда Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області - ФК "Рятувальник" (м. Маріуполь) та футбольна команда 9-го полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України - ФК "Гепард" НГУ (м. Запоріжжя), які вибороли останні чотири путівки до фінальної частини Чемпіонату в місті Києві 6-14 жовтня для 24-х найкращих команд сезону!

Традиційно з 2015 року від Маріуполя та Харкова до Луцька та Львова, від Києва та Чернігова до Херсона та Одеси, 96 команд учасників бойових дій, щотижня з 06 червня по 14 жовтня в сорока двох містах України, більше 750 матчів за сезон великого футболу та спортивної реабілітації для близько 3000 захисників України. Перед кожним матчем Ліги учасників АТО повага і вітання один одному тричі СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА! та обов'язкова пам'ять хвилиною мовчання за всіма загиблими в російсько-українській війні, безкомпромісна боротьба на полі та дружні відносини після закінчення матчів - це ті принципи та постулати, які є непорушними цього особливого для всіх захисників України Чемпіонату! Однією організацією, в одному Чемпіонаті об'єднані футболом представники практично всіх силових структур та відомств сектора безпеки та оборони України, що є дійсно важливим та унікальним явищем у зміцненні обороноздатності України, у ці важкі часи сьогодення для нашого народу, нашої нації!

Головний трофей сезону — Кубок Героїв АТО. Він є перехідним, тож кожен переможець сезону володіє ним протягом одного року, до наступного сезону. Назва команди-переможця вигравіювана на Кубкові. Так вписуються імена наших героїв в історію футболу Ліги учасників АТО.

Позаду шість місяців безкомпромісної боротьби на полі та дружніх відносин після свистка. По чотири найкращих команди з шести дивізіонів та загалом 24 найкращі команди з 96 учасників групового етапу Чемпіонату вийдуть до фінальної частини на Кубок Героїв АТО 06-14 жовтня в місті Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, де буде традиційно розіграний головний трофей сезону КУБОК ГЕРОЇВ АТО до дня захисника України 14 жовтня.

Організатором та засновником цього Чемпіонату вже шостий рік поспіль є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» та за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Генерального штабу Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національної поліції України, Футбольного клубу «Динамо» (Київ) та інших партнерів.

Варто зазначити, що Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО — це єдиний в Україні Чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь беруть 100% учасників бойових дій — захисників України. Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік.

Цього року в Чемпіонаті бере участь рекордна кількість — 96 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО (ООС), а це близько трьох тисяч учасників бойових дій — захисників України.

Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це постійна та наймасштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається з шести регіональних дивізіонів:

«ЗАХІД» - Львівська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Житомирська (частково), Закарпатьська та Чернівецька області;

«ЦЕНТР» - Хмельницька, Вінницька, Житомирська (частково) та Черкаська області;

«ПІВДЕНЬ» — Одеська, Херсонська, Миколаївська, АРК Крим та Кіровоградська області;

«СХІД» — СХІД-1 (Донецька, Луганська, Запорізька) та СХІД-2 (Харківська, Дніпропетровська та Полтавська області);

«ПІВНІЧ» — Київська, Житомирська, Чернігівська та Сумська області;

«КИЇВ» - м. Київ

Довідка. Щороку, уже шість років поспіль, з кінця березня (цього року з 13 червня) по 14 жовтня відбуваються змагання єдиного Чемпіонату України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО. Матчі проходили і проходять щотижня в сорока двох містах України. Груповий етап Чемпіонату відбувається до 04 жовтня включно. Фінальні змагання на Кубок Героїв АТО відбудуться традиційно з 05 по 14 жовтня на спортивній базі ФК "Динамо" (Київ) та стадіоні "ДИНАМО" імені Валерія Лобановського.

Додаткова інформація на офіційних сайтах Федерації Футболу учасників АТО www.football.ukrazom.org та Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!" www.ukrazom.org