Новини

  • 30 вер
  • 01:24
  • 2213 перегляда
друк

Ліга чемпіонів. «Динамо» – «Гент» – 3:0: післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу відповів на запитання журналістів на прес-конференції після матчу-відповіді раунду плей-оф Ліги чемпіонів із бельгійським «Гентом» (3:0).

- До того моменту, як рахунок став 3:0, жодних проблем не було, ми контролювали гру, гравці виконували те, про що ми домовлялися – грати компактно, строго. Але потім розслабилися, футболісти робили те, чого не можна було. Через це суперник створив кілька моментів, подавали кутові, які є їхнім козирем.

Подібні матчі не можна оцінювати загалом, оскільки останні 30 хвилин мене не задовольнили. Заміни не допомогли, ми втратили нитки гри, і суперник зміг створити нам проблеми.

Я просив від футболістів чотири речі: довгі передачі, втрати м’яча суперника в центрі поля й швидкі контратаки, перекрити правого захисника та його подачі до штрафного майданчика, а також не допускати стандартних положень біля наших воріт. До третього забитого м’яча біля наших воріт був, здається, лише один кутовий, але згодом розслабилися й дозволили супернику зробити багато чого, що мені не сподобалося. Кожен гравець хотів себе показати, що в підсумку призводило до небезпеки біля наших воріт.

Я вітаю своїх гравців та всіх із виходом до Ліги чемпіонів. У нас були два важких місяці роботи заради сьогоднішнього результату, ми прагнули до цього, незважаючи на велику кількість травмованих футболістів. І навіть останні 20 хвилин гри не «змазали» загальну картину та радість від виходу до групового турніру Ліги чемпіонів. Ця же гра залишиться в моїй пам’яті тим, що до перерви ми могли забити більше м’ячів, ніж один, – три, чотири й навіть п’ять.

- Що ви сказали Вербичу та Циганкову перед виходом на заміну?

- Я добре розумію психологію футболістів. Виходячи на поле за рахунку 3:0, вони більше хотіли показати себе. Коли ж рахунок більш напружений, то гравці інакше входять у гру. Наступного разу, впевнений, буде краще.

- Чи розумієте ви, що з кожною перемогою команди від вас будуть вимагати ще більше? Чи готові ви до цього?

- Це абсолютно нормально. Для цього я тут і перебуваю, щоб перемагати, щоб створити команду, яка буде перемагати. Кожна перемога додає ентузіазму, хочеться жити, тренуватися, після якої ти бажаєш собі нових перемог. Я задоволений тим, як пройшов цей період – ми забили 18 м’ячів в останніх іграх, і свою роботу виконали якісно, навіть незважаючи на те, що було багато травмованих. Сподіваюся, що так буде й надалі.

Загалом я задоволений усім, хоча було нелегко. Повторюся, було багато травмованих, плюс велика різниця в очках між першим та другим місцями за підсумками минулого чемпіонату позначалася у психологічному плані. І в цих умовах ми домоглися дуже хороших результатів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ