Новини

  • 27 трав
  • 17:19
  • 5597 переглядів
друк

Леонід МИРОНОВ: «Вік Юссуфа? Мене неправильно зрозуміли»

У гонитві за сенсацією найлегше «вигадати новину», витягнувши з контексту та по-своєму витлумачивши слова, сказані в тривалій бесіді.

Саме це сталося після того, як у газеті «Команда» вийшло інтерв'ю зі старшим лікарем ФК «Динамо» (Київ) Леонідом Мироновим, в якому заслужений фахівець нібито стверджував про «занижений календарний вік футболіста Айїли Юссуфа». Ось що сказав з цього приводу Леонід Миронов кореспонденту офіційного клубного сайту ФК «Динамо»:

- В інтерв'ю мої слова були неправильно інтерпретовані журналістом. Відповідаючи на питання, я казав про відповідність біологічного та календарного віку футболіста, де можуть бути розбіжності як в один, так і в інший бік. Це загальновідомий медичний факт. Прізвище Юссуфа було згадане для прикладу, щось стверджувати, не маючи під руками підтверджених фактів, я, звичайно, не міг. Хочу принести щирі вибачення Юссуфу. Це чудова людина та справжній професіонал, із яким ми тривалий час працювали разом. Ще раз повторюся, мої слова були неправильно передані, через що виникла настільки безглузда ситуація.

Ще до розмови з Леонідом Мироновим до редакції клубного сайту звернувся журналіст газети «Команда» Євген Гресь:

- Я знаю Леоніда Андрійовича близько півтора десятка років та вважаю його, мабуть, найкращим спортивним лікарем України. Своєї провини з опублікованого не знімаю, питання про відповідність віку гравця обговорювалося нами в неформальній бесіді, як кажуть, при вимкненому диктофоні. На моє припущення щодо Юссуфа, Леонід Андрійович уникнув відповіді, лише крадькома посміхнувшись. Фактично, в опублікованому інтерв'ю в його відповіді були наведені мої слова. За це хочу принести свої вибачення Леоніду Миронову, Айїлі Юссуфу та всьому футбольному клубу «Динамо».

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ