Новини

  • 12 лют
  • 17:16
  • 6289 переглядів
друк

Леонід МИРОНОВ: «Сидорчук вибув на два тижні, Михайличенко повертається до Києва»

Старший лікар «Динамо» Леонід Миронов поділився актуальними новинами з лазарету першої команди, яка перебуває на зборі в Іспанії.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

- У Богдана стався рецидив гострої м’язової травми, яку він отримав на першому зборі. Ми його ретельно лікували, провели всі тестові випробування, після завершення реабілітації витримали всі належні у спортивній травматології строки, і тренер-методист займався з ним за індивідуальною програмою. Лише після того, як були проведені всі фізичні тести максимального навантаження, дозволили йому через 15 днів повернутися до загальної групи, але наприкінці заняття він знову відчув дискомфорт у тій же області заднього стегна, після чого йому було заборонено тренуватися.

Наступного дня була проведена МРТ, яка підтвердила наші песимістичні припущення про те, що стався повторний рецидив, у результаті чого строки реабілітації збільшуються вдвічі. Порадившись із головним тренером, було прийнято рішення відправити Богдана до Києва, де він продовжить подальше лікування на заміській базі «Динамо» в Кончі-Заспі.

Сергій СИДОРЧУК

- У Сергія класичний постнавантажувальний синдром привідних м’язів, із яким наша медична служба кілька днів інтенсивно боролася, але, напевно, в один із моментів на тренуванні сталася дісторзія привідного довгого м’яза. Чесно кажучи, ми не очікували подібного, оскільки гравець жодних скарг не висував. Ми зробили контрольну МРТ у лікарні в Марбельї й, на жаль, виявили у нього дісторзію – мікропошкодження довгого привідного м’яза. Тепер, звісно, Сергію доведеться інтенсивно займатися реабілітацією, строки його повернення – приблизно два тижні.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

- У Андрія з’явилися незначні неприємні відчуття в області поперекового відділу хребта. Це у нього вже не вперше, й щоб не посилювати процес потужного спазму м’яза, ми вирішили дати йому можливість підлікуватися, попрацювати з масажистами та остеопатом, щоб він почав на повну силу тренуватися після наступних двох контрольних ігор. Були великі побоювання, що травма посилиться, й тоді строки реабілітації були б доволі великими. Думаю, від завтрашнього дня він почне працювати з тренером-методистом, щоб поступово підійти до максимальних навантажень у загальній групі.

* * *

- Щодо інших гравців проблем, на щастя, немає. Постнавантажувальний м’язовий біль, відомий у народі як крепатура, вже практично нікого не турбує. Сподіваємося, що всі хлопці успішно завершать ці збори здоровими та підійдуть до офіційних матчів у всеозброєнні.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ