Новини

  • 06 лют
  • 00:10
  • 3103 перегляда
друк

Леонід МИРОНОВ – про футболістів у лазареті

Старший лікар «Динамо» Леонід Миронов розповів про стан гравців, які травмовані або мають обмеження для роботи на тренувальному зборі в Іспанії.

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ

- Буяльський перебуває в лазареті четвертий день після гострого прострілу попереково-крижового відділу хребта. Його справи йдуть на поправку, ним опікується мануальний терапевт, також із ним почав займатися тренер-реабілітолог. Віталій проходить як фізіотерапевтичне, так і медикаментозне лікування. Прогнози повернення до загальної групи поки давати не можемо, оскільки було сильне защемлення нервових корінців хребта, тому не будемо поспішати, хоча прогноз цілком сприятливий – м’язовий спазм майже минув, хребці фактично стоять на місці, що підтвердила контрольна МРТ, просто потрібно, щоб сам футболіст відійшов від цієї проблеми суто психологічно.

Руслан РОТАНЬ

- У першій контрольній грі з «Естерсундом» зазнав травми Ротань. Йому завдали дуже сильного удару по гомілкостопу, через що він серйозно забив гомілкостопний суглоб зовнішньої щиколотки, до того ж трохи підвернув його, що призвело до невеликого розтягнення зв’язок. На сьогодні він майже здоровий, від завтрашнього дня почне пробіжки, але до загальної групи поки його не пускаємо, щоб не було рецидиву. Руслан сам має відчути гомілкостоп, у тому числі й у роботі з м’ячем.

Володимир ШЕПЕЛЄВ та Беньямін ВЕРБИЧ

- Обидва футболісти одужали після гострого респіраторного захворювання. І якщо Вербич переніс хворобу в легкій формі, то Шепелєв мав високу температуру протягом двох днів. Тому не будемо поспішати з поверненням Володимира до загальної групи, хоча в понеділок обидва футболісти вже займалися на ранковому тренуванні, виконуючи легку пробіжку навколо поля. У вівторок ми оглянемо їх повторно, щоб планувати навантаження та поступове повернення до строю.

Георгій БУЩАН

- Невеликі проблеми у Бущана – у нього запалилися зв’язки гомілкостопного суглоба в нижній частині гомілки. Таке буває внаслідок численних стрибків, тому подібне ушкодження можна назвати «робочим». Дали відпочити Георгію, щоб не посилити запалення сухожилля – так званий тендініт. Тому завтра він ще буде обмежений у роботі в рамці воріт, зокрема це стосується стрибків, в іншому ж його фізичне навантаження буде ідентичним до інших партнерів, щоб не втрачати форму.

Дьємерсі МБОКАНІ

- Враховуючи те, що Мбокані лікувався протягом двох місяців, звісно, приїхав він у розбалансованому функціональному стані. Але якщо брати до уваги його фізіологічні дані, можна сказати, що багато часу для того, аби набрати форму, йому не потрібно. У понеділок він уже працював, і його бігова робота показала, що він ще має дуже хороший кінетичний резерв. Тренери з фізпідготовки мають швидко підвести Дьємерсі до загальної групи, незважаючи на його вік та перенесену травму. У вівторок він матиме контрольне тестування, так званий тест Йо-Йо, що покаже, на якому рівні його витривалість. Після цього будемо рекомендувати тренерському штабу план роботи, аби конголезець максимально швидко увійшов до загальної групи.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ