Новини

  • 17 жовт
  • 20:25
  • 797 переглядів
друк

Леонід МИРОНОВ: «Бойко переніс своєчасну операцію з видалення міжхребцевої грижі»

Старший лікар «Динамо» Леонід Миронов розповів про стан здоров’я Дениса Бойка, який не зміг зіграти у виїзному поєдинку з «Лугано», та перенесену голкіпером операцію.

- Упродовж тривалого часу Денис Бойко звертався до нас із певними скаргами на больові відчуття в області хребта. Його обстежили провідні вітчизняні ортопеди та спеціалісти у сфері хребта, які визначили наявність певних проблем у попереково-крижовому відділі хребта. В одній зі столичних нейрохірургічних лікарень було проведено детальне обстеження, яке показало наявність грижі в хребті. Після всіх процедур Денис у супроводі лікаря «Динамо» вирушив до німецького Мюнхена, де є кілька лікарень, що спеціалізуються на подібних патологіях хребта та мають величезний досвід лікування спортсменів із подібними проблемами.

Після кількох обстежень у провідних спеціалістів із захворювань хребта було ухвалено рішення про негайне оперативне втручання з видалення міжхребцевої грижі. Загалом, це звичайна процедура. Подібна патологія розвивається роками, іноді десятиріччями. Враховуючи специфіку роботи воротарів, які роблять до тисячі стрибків та падінь за одне тренування, це все призводить до хронічних змін міжхребцевих дисків.

Операція відбулася 11 жовтня й пройшла дуже успішно. Німецькі спеціалісти повідомили нам, що оперативне втручання пройшло дуже професійно та вчасно. Наступного дня Денис уже прогулювався в Німеччині, а через кілька днів повернувся до Києва. Воротар почувається добре, скарги після операції зникли. Зараз він проходитиме спеціальну реабілітацію, яка триватиме від чотирьох до шести тижнів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ