Новини

  • 09 лист
  • 11:00
  • 5688 переглядів
друк

Леонід Буряк став Почесним громадянином Тячева

Легендарний футболіст «Динамо» (Київ) 1970-1980-х рр. Леонід Буряк неодноразово бував у невеликому затишному закарпатському містечку Тячеві.

Леонід Йосипович виходив на поле місцевого стадіону у складі команди «Зірки «Динамо» різних поколінь», що проводила товариські матчі з місцевими командами, на прохання міської федерації футболу проводив майстер-класи з місцевими хлопчаками, зустрічався з уболівальниками. Одним словом, став у Тячеві своєю людиною.

Нещодавно заслуженого майстра спорту, володаря Кубка Кубків та Суперкубка УЄФА знову запросили до Тячева. У місті в урочистій атмосфері за безпосередньої участі губернатора Закарпатської області Геннадія Москаля пройшло відкриття Палацу спорту, якому можуть позаздрити мешканці багатьох міст країни, адже на його універсальній арені можуть проходити змагання, навіть міжнародні, з ігрових видів спорту, в тому числі й футзалу.

Леонід Буряк приїхав до Тячева також не з порожніми руками: чудовим кубком від ФК «Динамо» (Київ), фотоальбомом, випущеним до 90-річчя клубу з автографами багатьох відомих його гравців, іншою динамівською атрибутикою. Зустрівся з уболівальниками, роздав не один десяток автографів, не відмовляв у спільному фото... Але й на гостя також чекав сюрприз, та ще й який – в урочистій атмосфері, під оплески присутніх жителів мер Тячева Іван Ковач вручив Леоніду Буряку посвідчення та знак Почесного громадянина Тячева.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ