Новини

  • 20 жовт
  • 09:25
  • 898 переглядів
друк

Леонід Буряк: «Матч із «Ювентусом» – тест на зрілість для наших футболістів»

Колишній гравець та тренер «Динамо» Леонід Буряк поділився своїми очікуваннями від гри групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА проти «Ювентуса».

- Давно в Києві не було подібних подій. Це тест на зрілість для наших футболістів. Шкода, що не буде повного стадіону. Сподіваюся що в Києві буде хороший матч. Збірна України показала, що з усіма можна грати. У нас амбітна команда – поєднання досвіду та молодості. Київська молодь вміє думати. Вони роблять оцінку своїй майстерності та кваліфікації. Усе буде залежати від тактики та готовності, наскільки футболісти будуть мотивовані.

- За рахунок чого динамівці можуть обіграти «Ювентус»?

- «Динамо» – це не та команда, що була. Склад досить бойовий, але дуже мало часу для того, щоб підготуватися. Важко грати на третій-четвертий день. Збірники отримали непогане навантаження. Одним треба підтягнутися, іншим відновитися. Перед тренером поставлене завдання збалансувати склад, це дуже складно зробити. Подивимося, наскільки вистачить мудрості при підготовці. Але всі розуміють, що лише в цих іграх можна зробити саморекламу, щоб тебе побачили. Матчі з «Ювентусом», «Барселоною» – знакові, весь світ буде дивитися.

- Які футболісти зіграють ключову роль у поєдинку?

- Є лідери – це Вербич, Сидорчук, де Пена – люди, які досвідченіші, старші за молодь. Від них багато чого буде залежати, наскільки вони зможуть повести команду за собою.

- Чи доводилося вам грати проти «Ювентуса»?

- Збірна СРСР приїздила до Італії, і ми й грали контрольні матчі з «Міланом», «Ювентусом», «Наполі», «Інтером». Італійський футбол дуже складний. Італійці грамотно обороняються, різноманітно атакують, їх цікавить видовище, не лише результат.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ