Новини

  • 03 лип
  • 18:47
  • 249 переглядів
друк

Леонід Буряк: «Динамо» - «Шахтар» - завжди брендова гра»

Своєю думкою про майбутній центральний поєдинок 29-го туру між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» поділився легендарний гравець нашої команди Леонід Буряк.

- Динамівці самі собі ускладнили ситуацію. Гра з «Десною» легко давалася і треба було вигравати. Але при всій ситуації «Шахтар» є «Шахтар» і, звичайно, і для «Динамо» і «гірників» ця гра - велика подія. Я сподіваюся, що буде видовище.

- Через відсутність глядачів українське «класико» не втратить свою видовищність?

- 5-10 років тому на матчі між «Динамо» і «Шахтарем» ходило по 50-60 тисяч людей. Останнім часом інтерес упав. Гадаю, треба змиритися з тим, що весь світ у такій ситуації перебуває і приймати це. Але «Динамо» - «Шахтар» - завжди брендова гра. Мені за весь час кар'єри ніколи не наводилося грати за порожніх трибун.

- Як думаєте, як буде складатися матч? Чи можна очікувати велику кількість голів?

- Ні, великої кількості голів не варто чекати, але думаю, що все-таки «Динамо» хоч якось має реабілітуватися в очах уболівальників, тих людей, які переживають за киян.

- «Динамо» вже набрало оптимальні фізичні кондиції після минулих поєдинків?

- Ми сподіваємося на це. У «біло-синіх» завжди є якісь проблеми. Позначається той факт, що не було передсезонного збору, це дуже складно. Тим футболістам, які мають високий рівень майстерності, легше входити в сезон. А ті футболісти, які залежать від своїх фізичних кондицій, їм трохи складніше, але, тим не менше, гра домашня. Розумію, що ні людей, ні підтримки не буде. Але всі вболівальники «Динамо» чекають від команди позитивного результату. Фактор рідних трибун відіграє свою роль.

- Через дискваліфікацію не зможуть зіграти Шепелєв і Шабанов, в індивідуальній групі працює Денис Попов. Наскільки це вагома втрата для киян?

- Кожен футболіст - це втрата, хоча кажуть, лава запасних велика. Але лідер є лідер. «Шахтар» теж у непростій ситуації, бразильці поїхали, є шанс для молодих хлопців. Футболіст, який не потрапляє в стартовий склад, повинен довести свою правоту, показати в особі тренера, що він гідний грати. Подивимося, як воно буде виглядати.

- За рахунок чого «Динамо» може обіграти «Шахтар»?

- «Динамо» грає в інший футбол, динамівці повинні зіграти сконцентровано, строго, з контролем м'яча, агресивно. Гадаю, потрібно шукати щастя біля чужих воріт. Якісь ігри вдаються, якісь ні. Ми можемо згадати гру Кубка, у якій «Динамо» обіграло «Шахтар». Будемо сподіватися тільки на перемогу.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ