Новини

  • 06 лют
  • 00:36
  • 1482 перегляда
друк

Крістіан БІЛОВАР: «Важливий не результат, а якість гри»

Захисник «Динамо» U-19 Крістіан Біловар, якому сьогодні виповнилося 18 років, поділився враженнями від контрольного матчу і розповів про підготовку до «Ювентусу» в Юнацькій лізі УЄФА.

- Яке завдання стояло перед командою на матч з «Антальяспором»?

- Важливий не результат, а якість гри. Ми лише пару днів на зборі і на першому етапі потрібно перетерпіти, упоратися з втомою. Тому головним було правильно зіграти, продемонструвати якість гри. А результат прийде сам.

- 5 лютого для тебе - особливий день...

- Так, часто зустрічаю день народження на зборах. Регулярно припадає так, що в цей день - матчі, вже три роки поспіль. Загалом - звичайний день. Приємно, коли команда вітає, але нічого особливого.

- Ти потрапив до когорти футболістів, які акцентовано готуються не просто до сезону, а саме до «Ювентусу»…

- Ми стали більш згуртованими як команда. Усі налаштовані, у всіх присутнє позамежне бажання, усі віддаються на тренуваннях, готуються, адже розуміють, що з «Ювентусом» буде дуже складний поєдинок.

- У матчі з «Антальяспором» ти замінив найдосвідченішого футболіста і капітана - Попова. Коли такі гравці є у складі, то і іншим спокійніше?

- Він додає впевненості, підказує. Звичайно, з гравцем, який проходить збір з «основою», усі відчувають упевненість на полі. Є до чого рости і прагнути. Я розумію, як мені потрібно прогресувати, він у чомусь допомагає.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ