Новини

  • 28 січ
  • 15:24
  • 387 переглядів
друк

Крістіан Біловар: «Ми повинні виходити на поле, показувати свою найкращу гру і перемагати загребське «Динамо»!»

Захисник «Динамо» U19 Крістіан Біловар в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» розповів про початок турецького збору і поділився очікуваннями від майбутньої гри проти загребського «Динамо» в рамках Юнацької Ліги УЄФА.

- Охарактеризуй спрямованість перших днів турецького збору і розкажи про їхній основний зміст.

- Збір проходить відмінно. Щодня по два тренування. Готуємося до гри із загребським «Динамо». У Туреччині належить провести ще два контрольні матчі, що дозволить нам якісно підготуватися до другої частини сезону. Зараз працюємо з м'ячами на великих швидкостях.

- Але незважаючи на інтенсивний графік, у вас завжди гарний настрій на полі...

- Так, усі дуже раді, що ми вже займаємося з м'ячами. У Києві більше працювали над фізичними кондиціями, витривалістю, а зараз закладаємо тактичний фундамент.

- Яка твоя найулюбленіша вправа на зборах і яку найбільше не любиш?

- Не можу відповісти з упевненістю на це питання. Якщо працюємо без м'яча, то тренери завжди вигадують щось цікаве. Головне, що вправа приносить результат.

- Є вже думки про загребське «Динамо»?

- У кожного в підсвідомості є ця гра. І кожен іноді думає про неї. Зараз сконцентровані на підготовці до сезону, ще на зборі чекають контрольні матчі. Це досить сильні суперники, подивимося, як на їхньому фоні виглядаємо. Коли повернемося до Києва, то вже будемо думати цілеспрямовано про загребське «Динамо».

- Що тобі відомо про хорватську команду?

- Дивився їхню гру з «Шахтарем» у груповому етапі Юнацької Ліги УЄФА, як і кожен із нас, гадаю. З хлопцями погодилися, що це сильна команда, вони дуже добре працюють як із м'ячем, так і без нього. Хорвати відмінно підготовлені фізично, тому, гадаю, матч легким не буде, але і ми - «Динамо» (Київ)! Ми повинні виходити на поле, показувати свою найкращу гру і перемагати!

- Зустрічався раніше з хорватськими командами?

- Так. Коли ще виступали в Академії, грали на турнірі із загребським «Динамо». Ми тоді в групі програли їм із рахунком 0:1, але турнір виграли. Це була єдина команда, яка відібрала у нас очки. Вони нічим не виділялися серед усіх клубів. Грали з «Інтером», «Трабзонспором», і з іншими сильними командами, тож особливої ​​уваги на них не звернули. Ми тоді вийшли з групи і були думки, як грати з італійським «Інтером».

- За рахунок чого хочете обіграти загребське «Динамо» цього разу?

- Перед грою будемо розуміти, за якою тактикою грати. Гадаю, тренери нас відмінно підготують, щоб ми могли обіграти цю команду і пройти далі.

- Ігор Костюк сказав, що вболівальники - крила для вас. Можеш зараз звернутися до вболівальників, покликати їх на стадіон?

- Уболівальники - наше повітря. Читав інтерв'ю видатних футболістів про те, що за порожніх трибун грати дуже важко. А в нашому віці вболівальники ще більше підбадьорюють. Коли ми виходимо на поле і бачимо заповнені трибуни, це дуже допомагає психологічно. Хочу скористатися нагодою, звернутися до наших уболівальників і покликати їх на стадіон. Ми будемо дуже раді кожному з вас і будемо дуже вам вдячні!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ