Новини

  • 19 лип
  • 22:43
  • 1068 переглядів
друк

«Колос» - «Динамо». Післяматчева прес-конференція Руслана Костишина

Прес-конференція головного тренера ковалівського “Колоса” Руслана Костишина після матчу 32-го туру Favbet Ліги з київським “Динамо” (2:0).

- Довгоочікувана перемога над одним із наших грандів. Досі ми не вигравали у грандів у чемпіонаті України. Ще й провели перший матч на нуль. Добре, що зберегли своє ім'я. Ми грали чесно, без усіляких зайвих справ. Хочу привітати нашого президента з тим, що у нього є така команда. Він заслуговує на таку команду в плані ставлення до роботи, чесності, порядності. Ми грали за нього і за своє ім’я.

Однак емоції не такі яскраві, бо нас очікує ще важлива гра плей-оф 25 липня. Радість усе одно присутня, адже ми виграли у “Динамо” на “Олімпійському”, у лобовій грі для киян, коли вони боролися за Лігу чемпіонів. Проте емоції стримані, оскільки ми розуміємо, що маємо важливу гру попереду.

- Коли буде готовий новий стадіон “Колоса”?

- Він уже готовий, залишилися дрібні роботи. Так усе складається, що, гадаю, перший домашній тур нового сезону ми вже будемо грати на новому стадіоні. 

- Які очікування від матчу в плей-оф із “Дніпром-1”? 

- Наша команда в порівнянні з минулим сезоном не сильно змінилася, а у “Дніпра-1” - дуже змінилася. У нас прийшли стрижневі футболісти Петров і Богданов - і все. А у дніпрян після нашої останньої гри все змінилося досить конкретно. У них більш атлетичні футболісти, які грають у зовсім інший футбол, команда змінилася тактично. Будемо дивитися.

- Наскільки ви засмутилися через вилучення Вадима Мілька?

- Я розраховував на нього в матчі плей-оф. Будемо дізнаватися, чи зможе він зіграти за регламентом. Перша жовта Мілька - це я його просив і навіть похвалив. Що стосується другого попередження - можливо, він, як досвідчений футболіст, мав вчасно зрозуміти, що лишилося 20 секунд до фінального свистка та нічого б не трапилося, якби нам тоді забили гол. Але він рятував ворота, до нього немає жодних претензій.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ