Новини

  • 25 лип
  • 17:37
  • 560 переглядів
друк

Кирило Попов: «Награємо тактику пресингу»

17-річний нападник "Динамо" Кирило Попов вийшов на другий тайм контрольного матчу юнацької команди "біло-синіх" із ковалівським "Колосом" і протягом десяти хвилин оформив дубль, відзначившись із пенальті та з гри.

У коментарі "Динамо Київ TV" форвард дав оцінку результативному спарингу (5:1 на користь "Динамо") та розповів, як команда наразі готується до нового сезону:

- Учора у нас було передматчеве тренування, а перед цим ми чергували одноразові та дворазові заняття. У неділю буде вихідний, потім у понеділок проведемо тренування, а на вівторок у нас запланована наступна контрольна гра.

"Колос" - непогана команда. Зараз у нас награється тактика пресингу. Для цього необхідне дуже хороше взаєморозуміння, яке відпрацьовується на тренуваннях. Тому нам потрібно ще трохи часу.

Вважаю, що сьогодні ми виступили нормально, враховуючи що у нас було мало часу на підготовку після тривалої паузи. Ми всі вже скучили за футболом і хочемо грати. Карантин трохи вибив нас із колії. Зараз усі в команді дуже раді, тренуються на позитиві.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ