Новини

  • 03 aug
  • 17:46
  • 381 перегляд
друк

Київське «Динамо» передало квадрокоптер для потреб військових ЗСУ

Сьомий рік на території України продовжується війна. Сьомий рік українські хлопці та дівчата, чоловіки та жінки ціною власного здоров’я та життя боронять конституційні кордони, суверенітет і незалежність нашої держави.

Із самого початку війни на Сході України київське «Динамо» допомагає українським військовим, відгукуючись на звернення з фронту, і піклується про поранених захисників. Керівництво клубу завжди оперативно реагувало та фінансувало придбання необхідних речей і медикаментів, потрібних для нормального функціонування та полегшення служби українських військових, а гравці та тренери киян неодноразово навідувалися до наших героїв, які проходять реабілітацію в Київському військовому шпиталі.

Цього разу до клубу звернувся Михайло, який представляє 131-й окремий розвідувальний батальйон Збройних сил України. Невдовзі його підрозділ вирушає на передову до зони проведення ООС, у зв’язку з чим військові мали потребу в придбанні квадрокоптера, використання якого може суттєво допомогти їм у несенні служби.

Представники «Динамо» одразу зв’язалися з хлопцями та обговорили необхідні деталі. Щойно квадрокоптер був придбаний, а військові батальону змогли приїхати до Києва з навчань, вони були запрошені до клубного офісу на стадіоні «Динамо» для передачі техніки.

Спершу хлопці скористалися можливістю, щоб покласти квіти до пам’ятника Валерію Васильовичу Лобановському, та завітати до чаші стадіону «Динамо». У приміщенні Фан-клубу ФК «Динамо» Київ на них уже чекала головна мета візиту – квадрокоптер.

Таку необхідну та бажану річ, від імені президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса, усієї команди, тренерського штабу та вболівальників «біло-синіх», військовим із 131-го ОРБ передав президент Фан-клубу ФК «Динамо» Київ Сергій Михайленко:

«Готуючись до відправлення на передову, хлопці попросили допомогти у придбанні квадрокоптера, написавши листа на ім’я президента клубу. Ігор Михайлович Суркіс завжди готовий підтримати наших захисників, які знаходяться на фронті, тому дав розпорядження придбати та передати необхідну техніку. Президент «Динамо» вважав за можливе надати максимальну допомогу, тож одразу був придбаний сучасний квадрокоптер останньої моделі. Однак у зв’язку з тим, що хлопці перебували не в Києві, зустрітися з ними вдалося, щойно вони прибули до столиці. Військові дуже вдячні за квадрокоптер, адже він конче необхідний їм у несенні нелегкої служби».

«Наш товариш, який вболіває за київське «Динамо», підказав звернутися до клубу, - розповів нам військовослужбовець ЗСУ Михайло. - Ми вирішили спробувати та написали до «Динамо» листа, попросивши посприяти нам у придбанні квадрокоптера. З нами вийшли на зв’язок, зателефонували та сказали, що є можливість це зробити. Оскільки ми з батальону розвідки, то така техніка нам необхідна для того, щоб слідкувати за противником. Квадрокоптер дуже полегшить нам роботу, зроблячи її швидкою та оперативною».

Як приємний бонус до квадрокоптера, хлопці отримали біло-сині динамівські «рози» та сувеніри від Фан-клубу «Динамо», пройшовши посвяту у почесні вболівальники нашої команди. А прапор «Динамо», на знак взаємної поваги та подяки, військові пообіцяли розмістити на своїй позиції у зоні ООС, надіславши звідти відповідні світлини. Тим часом стяг 131-го окремого розвідувального батальйону залишиться у Фан-клубі «Динамо» та чекатиме на повернення хлопців додому цілими та неушкодженими.

На Сході нашої країни, незважаючи на оголошене перемир’я, не припиняються обстріли позицій ООС, тому зараз українські військові не менше, ніж раніше, потребують всебічної допомоги та підтримки. Продовжуючи сприяти захисникам України, київське «Динамо» закликає всіх, у кого є така можливість, долучатися до підтримки української армії, яка самовіддано стоїть на захисті Батьківщини та нашого з вами мирного життя.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ