Новини

  • 02 лют
  • 00:48
  • 5750 переглядів
друк

Карлос САМБРАНО: «Знаю, що №2 – знаковий для «Динамо»

Новачок «Динамо» Карлос Самбрано дав своє перше інтерв’ю в якості гравця нашого клубу, провівши перше тренування зі своїми новими партнерами по команді.

- Карлосе, вчора ви провели перше тренування в «Динамо». Які враження?

- Звичайно, приємно було познайомитися зі своїми новими партнерами, влитися в колектив. Що стосується безпосередньої роботи на тренуванні, то я не брав участі в тих же квадратах чи двосторонках на міні-ворота, а працював індивідуально разом із тренером із фізпідготовки. Сподіваюся, найближчими днями ближче познайомлюся з хлопцями, коли приєднаюся до них уже в ігрових вправах.

- Однією з проблем головний тренер назвав те, що останнім часом ви не мали ігрової практики й не тренувалися. За вашими відчуттями, скільки часу знадобиться, аби набрати необхідні кондиції?

- Справа в тому, що за характером я доволі жорсткий, тому для мене не складе особливих труднощів набрати форму впродовж найближчого тижня для того, щоб відповідати тому рівню, який вимагають тренери, й бути готовим до участі в контрольних матчах, що команда проведе на цьому зборі.

- Ваше основне амплуа – центральний захисник. Які ще позиції у разі потреби можете закрити?

- Якщо вимагатиме ситуація, можу зіграти й на правому фланзі оборони, але звична для мене позиція – це центр захисту.

- Хто для вас є еталоном у світовому футболі на вашій позиції?

- Я би виокремив англійця Джона Террі та бразильця Лусіо – обидва діяли доволі агресивно й надійно на своїй позиції.

- У «Динамо» ви виступатиме під №2. Чи знаєте, хто грав до вас під цим номером?

- У перший же день зборів ми розмовляли з головним тренером, і Олександр Хацкевич сказав, що під цим номером виступав не лише він сам, але і його асистент Олег Лужний. Тож, я в курсі, що №2 є знаковим у «Динамо» (посміхається). Сподіваюся, він стане вдалим для мене й я принесу багато користі команді.

- Олександр Хацкевич серед ваших сильних якостей назвав хороший перший пас та бойовий дух…

- Я не звик говорити про свої сильні якості – нехай краще мене оцінюють за тим, що я показую на футбольному полі. Але коли я виходжу на гру, то віддаюся повністю й намагаюся принести максимум користі для команди.

- Останнім вашим клубом був ПАОК. Як би оцінили період, проведений у Греції?

- Перші місяці складалися для мене доволі успішно, але згодом виникли певні непорозуміння з керівництвом, через що я почав рідше потрапляти до складу й практично не грав. Тим не менш, намагався віддаватися на тренуваннях і був готовий у будь-який момент допомогти своїй команді.

- Враховуючи ваш досвід виступів у Греції, що можете сказати про АЕК – найближчого суперника «Динамо» в Лізі Європи?

- Це доволі бойова команда, яка дуже добре діє в обороні. Нам доведеться докласти максимум зусиль, аби пройти їх.

- Що ви знаєте про український чемпіонат? Враховуючи амбіції «Динамо», чи готові боротися за чемпіонський титул?

- Звичайно, «Динамо» та «Шахтар» є провідними клубами в Україні, завжди на слуху, адже стабільно виступають у єврокубках, при цьому демонструючи хороші результати й виступаючи у плей-оф єврокубків. Але цього року ми докладемо всіх зусиль, аби в боротьбі з «гірниками» завоювати перше місце.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ