Новини

  • 09 січ
  • 12:00
  • 747 переглядів
друк

Карлос де Пена: «В Україні силовий футбол, але є чимало технічних гравців»

Уругвайський півзахисник «Динамо» Карлос де Пена, перебуваючи у відпустці на батьківщині, дав інтерв'ю виданню Salimo. Офіційний сайт «Динамо» (Київ) публікує найцікавіші моменти цієї бесіди.

Про визнання найкращим гравцем «Динамо» за підсумками року

- Це звання багато значить для мене, оскільки це мій перший рік у клубі. Непросто стати найкращим у команді, у якій зібрано багато хороших гравців, але я дуже задоволений своєю грою за цей час. Я по-справжньому щасливий у «Динамо».

Про адаптацію

- Насправді, на адаптацію пішло менше часу, ніж я припускав. І це незважаючи на те, що я приїхав до країни з кардинально іншими звичаями, мовою та побутом, ніж були в Іспанії й Англії, де я виступав раніше. У мене є певні успіхи з вивченням мови, що, без сумнівів, дуже допомагає в повсякденному житті й успілкуванні з партнерами, зокрема й за межами футбольного поля.

Про український футбол

- В Україні переважає силовий стиль, але при цьому є чимало технічних гравців. Безсумнівно, український футбол на підйомі, про що свідчить титул чемпіонів світу U20, здобутий молодіжною збірною минулого року, та вихід національної команди до фінальної частини Євро-2020.

Про нинішній періоді у кар'єрі

- Я думаю, що для мене зараз хороший період. Ніколи не кажу «найкращий», оскільки завжди намагаюся поліпшити себе та досягти вищого рівня. Я намагаюся вдосконалюватися з кожним днем ​​та зростати в усьому.

Про збірну Уругваю

- Грати за національну команду своєї країни – мрія кожного футболіста. І моя також. Можливість виходити на поле у ​​футболці збірної мотивує, емоційно підносить та сповнює гордістю. Я працюю, щоб реалізувати цю мрію. При цьому усвідомлюю, що єдиний спосіб зробити це – грати на стабільно високому рівні, щоб витримувати конкуренцію.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ