Новини

  • 02 aug
  • 14:43
  • 1460 переглядів
друк

Карлос де Пена: «Звикаємо до філософії нового тренера»

Уругвайський півзахисник «Динамо» поділився враженнями від перших днів підготовки до нового сезону.

- Карлосе, ти застав уже дві зміни тренерського штабу в «Динамо». Відчуваєш відмінності у підході нового тренера вже в перших тренуваннях?

- Перші дні пройшли дуже добре. Видно, що всі по-хорошому заряджені на роботу. Ми звикаємо до філософії нового головного тренера і, сподіваюся, незабаром ми будемо все краще і краще виконувати його вимоги. У нас хороша комунікація, і я вже переконався, що це дуже грамотний і досвідчений фахівець.

- Зараз у команді багато гравців, конкуренція, напевно, зросла. Це додає мотивації працювати на максимумі?

- Добре, коли в команді є конкуренція на кожній позиції. Вона робить кожного сильнішим і змушує проявляти свій максимум. А достатньою мотивацією особисто для мене є сам факт виступу за такий легендарний клуб, як «Динамо» Київ.

- Як провів міні-відпустку? Побував на своїй батьківщині?

- Ні, під час відпустки ми з дружиною вирушили відпочити недалеко, у Хорватії. Оскільки вона вагітна, у нас був пасивний відпочинок – пляжі, ресторани зі смачною їжею і хороший сон.

- Уже відомі потенційні суперники «Динамо» у кваліфікації ЛЧ. Що скажеш про них?

- Будь-який суперник буде непростим. Не можна недооцінювати будь-кого, оскільки якщо команда опинилася на цій стадії, значить, добре виступила у своїй національній лізі. Дочекаємося жеребкування, дізнаємося, з ким нам належить зіграти, і тоді вже будемо аналізувати і говорити про суперника більш предметно.

- Вихід до групи ЛЧ, напевно, є найближчою метою для команди. Які ще цілі ставиш перед собою на майбутній сезон?

- Цілі у мене ті ж, що були і в минулому сезоні – перемагати, вигравати трофеї. У минулому сезоні ми завоювали Кубок і Суперкубок. У новому хотілося б повторити це, а також виграти чемпіонський титул і добре виступити на європейській арені.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ