Новини

  • 17 січ
  • 00:15
  • 829 переглядів
друк

Карлос Де Пена: «Дорога до Уругваю триває від 25-ти до 36-ти годин»

Ще зовсім недавно футболісти «Динамо» насолоджувалися відпусткою на сонячних пляжах, у цікавих подорожах або просто вдома, а вже в середу вирушили на навчально-тренувальний збір до Туреччини.

Напередодні ми дізналися, як відпочивав уругвайський півзахисник нашої команди Карлос Де Пена:

- Я провів відпустку у себе на батьківщині. В Уругваї зараз літо. Удалося побути із сім’єю, зустрітися з друзями. На кожен день у нас був план подій та заходів із моїми близькими. Бачився з родичами батька й мами, а також із родиною моєї дружини. Вийшла чудова відпустка, я отримав велике задоволення від неї. А приємна, тепла, літня погода лише додала хорошого настрою, коли ми гуляли по пляжу чи смажили барбекю. Потім ми з друзями поїхали до Бразилії, тож відпочинок дійсно вийшов насиченим.

Єдиний мінус – це довгий шлях додому та назад. Залежно від авіаперевізника та сполучення дорога з Києва до Уругваю триває від 25-ти до 36-ти годин, і подолати її дуже виснажливо. Крім того, різниця в часі між нашими країнами складає п’ять годин, плюс температура повітря і погода абсолютно протилежні: кілька днів тому я ходив у шортах і футболці при +30 градусах, а тепер у зимовому одязі. Тож, звісно, організму не так легко швидко перелаштуватися. Але це частина моєї роботи.

Тепер радий розпочати тренування та підготовку, адже відчуваю, що тіло вже просить фізичних навантажень, хоча під час відпустки я і підтримував форму.

- Як святкували Новий рік та Різдво? Чи традиції в Уругваї відрізняються від українських?

- Оскільки тепер я одружений, відзначаю Різдво зі своєю сім’єю, а Новий рік – із сім’єю моєї дружини. Для мене саме так і має бути. Спочатку з батьками поїхали на ферму – це місце, де можна чудово відпочити, розслабитися та відзначити свято, тим більше, що у нас була велика компанія – близько 20-ти людей. У нас була чудова вечеря, згадали приємні моменти в теплій, дружній атмосфері. А Новий рік ми з родиною дружини зустріли на морі. Провели там близько десяти днів із друзями та родичами, це теж було незабутньо.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ