Новини

  • 12 квіт
  • 15:19
  • 1281 перегляд
друк

Карлос де Пена: «Під час карантину моє ранкове тренування зазвичай триває приблизно півтори години»

Уругвайський півзахисник "Динамо" в інтерв'ю клубному сайту розповів про те, як тренується під час карантину.

- Карлосе, як зараз виглядає твоя програма тренувань? Як часто тренуєшся і скільки часу на це витрачаєш щодня?

- Тренуюся кожен день за винятком неділі. Це наш вихідний, щоб організм відпочивав від фізичних навантажень, тож виходить звичний тижневий цикл. Також їжджу на базу, де тренуюся під наглядом нашого тренера з фізпідготовки. Там я в основному виконую роботу з м'ячем і бігову роботу. Удома я дотримуюся тієї програми, яку нам надсилають із клубу, також додаю деякі свої вправи. Я придбав велотренажер - спін-байк і тепер дома теж більше працюю над кардіо. Також виконую ті вправи, які зазвичай роблю в тренажерному залі, вдома у мене для цього є всі умови. Ранкове тренування зазвичай триває приблизно півтори години. Ввечері близько півгодини займаюся стретчингом.

- Роботу, яку ти зараз виконуєш на базі, можна порівняти з тією, яку гравці зазвичай роблять під час передсезонної підготовки?

- Я їжджу на базу 3-4 рази на тиждень. Так, це хороші, навіть важкі тренування, але все одно мені більше до душі тренуватися в групі. Проте дуже важливо, що ми продовжуємо роботу з м'ячем і підтримуємо хорошу фізичну форму.

- Розкажи детальніше про свої домашні тренування.

- Як я вже сказав, удома в мене є все, що мені потрібно для тренувань, це як міні-зал: велотренажер, скакалка, канат для кросфіту, гантелі, балансувальна платформа, експандери, гумові петлі для фітнесу. Зазвичай я виконую чотири блоки вправ, у кожному блоці по три вправи. Кожну вправу я роблю з трьома повтореннями. Наприклад, виконую 45 секунд, потім 15 секунд пауза - і знову повтор. Це непроста, але дуже важлива робота.

- Як часто ти спілкуєшся з тренерським штабом?

- Щодня я на зв’язку з тренером із фізичної підготовки. Також спілкувався з головним тренером, був радий побачити його на базі. Для нас, гравців, важливо, що він цікавиться нашим станом і стежить за нашою індивідуальною роботою.

- Як медичний штаб контролює здоров'я гравців?

- Медичний персонал має повну інформацію про наш стан. Щодня ми зобов'язані відправляти дані про температуру тіла і доповідати про самопочуття. Про будь-які проблеми зі здоров'ям ми повинні негайно повідомляти наших лікарів, але на щастя, наразі все добре. Тренерський штаб також має повну інформацію - ту ж бігову роботу на базі ми виконуємо з GPS датчиками, і вони отримують усі дані про виконану роботу. Що стосується домашньої роботи, тренери довіряють нам, і ми працюємо так старанно, як тільки можемо, аби зберігати форму і незабаром мати можливість відновити ігри.

- Ти продовжуєш займатися йогою?

- Щовечора я роблю вправи на стретчинг і займаюся йогою разом із дружиною. У нас 30-хвилинна програма, під час якої ми даємо тілу розслабитися. Ці вправи дуже допомагають мені розвивати гнучкість і запобігати больовим відчуттям після важких тренувань.

- Які нескладні домашні вправи ти би рекомендував уболівальникам, щоб підтримувати форму під час карантину?

- Я вважаю, що найкращі вправи, які можна порадити будь-кому просто для підтримки здоров'я, - це ті, які людина може виконувати, задіюючи тільки своє тіло. Ті, для яких не потрібен спортивний інвентар, але водночас це можуть бути як силові, так і кардіо-вправи. Це віджимання, стрибки з розведенням ніг і рук у сторони - джампінг-джек, берпі, присідання і будь-які вправи на прес, які можна виконувати вдома без задіяння будь-якого інвентаря.

- Як зараз проводиш вільний від тренувань час? Чи виходиш на вулицю?

- Намагаюся залишатися вдома і виходити тільки за гострої потреби. Виходжу тільки на тренування або в супермаркет. У вільний час ми з дружиною в основному читаємо, дивимося серіали, граємо в карти, спілкуємося з друзями і сім'єю за допомогою відеозв'язку. Також я почав трохи займатися письменницькою діяльністю - викладати на бумазі свої думки, це мені дуже подобається.

- Які фільми та книги ти б порадив?

- Мій топ-список фільмів - "Заручниця" з Ліамом Нісоном, серіал "Втеча з в’язниці", серіал "Паперовий будинок". Що стосується книг, нещодавно дочитав книгу про Майкла Джордана - це один із моїх кумирів, ікона у світі спорту. А зараз читаю "Спадщина" (Legacy) Джеймса Керра. Ця книга присвячена "Олл Блекс", збірній Нової Зеландії з регбі, тому, як важко вони працювали, аби досягти успіху.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ