Новини

  • 10 квіт
  • 17:00
  • 4866 переглядів
друк

Карлос де Пена: «Моє головне завдання на полі – забивати та асистувати партнерам»

Новачок «Динамо» дав коментар після підписання контракту з біло-синіми.

- Карлос, вітаємо тебе в «Динамо»! Які емоції після підписання контракту?

- Дуже щасливий бути тут і стати гравцем цього великого клубу, відомого в усьому світі. Усі знають «Динамо» як одного з грандів українського футболу і регулярного учасника єврокубків. Це великий крок у моїй кар’єрі. Я перший уругваєць в історії клубу, і це окремо велика честь. Звичайно, я зроблю все можливе, щоб допомогти команді досягти найвищих цілей.

- Які футбольні якості ти вважаєш своїми головними?

- Моє головне завдання на полі - забивати та асистувати партнерам, оскільки я атакувальний хавбек. Я шульга, можу грати як чистого півзахисника, так і вінгера.

- Кого знав із футболістів «Динамо» раніше і з ким спілкуєшся зараз, розпочавши тренування з командою?

- Я вже познайомився з командою і мене добре прийняли. Спілкувався з Денисом Бойком, Віктором Циганковим та Беньяміном Вербичем. Але я загалом слідкую за міжнародним футболом, тож знав, що Фран Соль нещодавно підписав контракт із «Динамо». 

-  Чому ти вибрав 14 номер?

- Насамперед мені подобається 14-й. Я раніше грав під 16 номером, проте тут він зайнятий. Тож я з радістю взяв 14, хоча раніше ніколи під ним не виступав.

- Ми знаємо, що ти вже почав вивчати мову!

- Так, на мій погляд, це неодмінний знак поваги до країни, у якій виступаєш. Уже знаю базові слова - «привіт», «дякую», «дуже радий», «доброго дня», «будь ласка». Також уже можу сказати і такі слова, як «двері», «стіл» та «ключі». Вивчення мови допоможе мені швидше адаптуватися і звикнути до життя в Україні.

- Що ти знаєш про чемпіонат України? Наша ліга вважається непростою для адаптації хлопців із південної Америки…

- Завжди відчуваються зміни, коли переїздиш до іншого чемпіонату, і це стосується будь-якої ліги. Але я зроблю все можливе, щоб допомогти «Динамо». Насамперед зменшити відставання в чемпіонаті від першого місця. Знаю, що у нас попереду визначні матчі. І в подальшому я старанно працюватиму, щоб команда досягала лише найвищих цілей. 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ