Новини

  • 11 січ
  • 17:21
  • 916 переглядів
друк

Кадірі і Попов працюють за індивідуальною програмою, Бурда продовжить реабілітацію в Туреччині

Після того, як усі футболісти «Динамо» пройшли планове медичне обстеження в клініці «Борис», команда в повному складі провела друге в новому році тренування на клубній базі в Кончі-Заспі.

Про те, у якому стані футболісти повернулися з відпустки, і чи всі здорові, розповів головний лікар першої команди Леонід Миронов:

- Докладні результати медичного обстеження ми отримаємо через один-два дні, чекаємо на них десь у понеділок. Поки ж можу лише підтвердити, що всі гравці пройшли медогляд. Попередньо можу сказати, що жодних проблем у хлопців немає, усі вийшли з відпустки здоровими, цілими і неушкодженими. Зайва вага? Щодо неї теж чекаємо результатів.

- Чи тренується хтось із гравців за індивідуальною програмою?

- В основному, усі здорові. Є пару чоловік із минулого року, які ще проходять заключний етап реабілітації. Це Момо (Мохаммед Кадірі) і Денис Попов.

- А як просувається відновлення Микити Бурди?

- У нього була серйозна травма і операція. Але він їде на збір до Туреччини, де буде продовжувати свою реабілітацію. Важливо, що він буде працювати з реабілітологом і при цьому перебувати до колективі, бути частиною команди - у цьому є величезний позитивний ефект. Тим більше, що «Динамо» тренуватиметься в чудовому спортивному комплексі, де є все необхідне для повноцінної реабілітації.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ