Новини

  • 21 лют
  • 12:49
  • 971 перегляд
друк

Іван ЯРЕМЧУК: «Маємо проходити «Олімпіакос»

Півзахисник «Динамо» 80-х років минулого століття розповів про свої враження від гри у Греції та очікування від матчу-відповіді на «Олімпійському».

- У Греції команда досягла хорошого результату, це головне. Не забуваємо, що для «Динамо» це був перший офіційний матч після великої перерви, і я вважаю, що з огляду на це, якістю гри можна бути задоволеними. Але якщо абстрагуватися від цього – то явно потрібно додавати. Проте, повторюся – головне, що тепер шанси на прохід далі зросли. Але виграти було б ще краще!

- Хто з гравців «Динамо» вам найбільше сподобався в пірейському матчі?

- Відверто кажучи, я не можу нікого виокремити. Важливіше, на мою думку, що ніхто не провалився. Хоча таке могло статися, адже, знову ж таки, дуже важко входити в ритм після зборів, коли суперники вже на ходу.

- Додавати, на вашу думку, потрібно передусім у функціональній готовності?

- У всьому. Зрозуміло, що саме в міжсезоння й закладається функціональна готовність. Команда проводила збори на тлі навантажень, тепер вона поступово відходить від них. На жаль, це доводиться робити в таких важливих матчах, але ж підготовка не йде до однієї гри чи навіть двоматчевого протистояння з «Олімпіакосом». Тренерський штаб має підготувати команду до чемпіонату України, де треба боротися за золоті медалі. А щодо взаєморозуміння та зіграності – так це приходить лише через ігри. І загалом залежить не лише від роботи на зборах чи роботи тренерів, а також від якості конкретних футболістів, вміння адаптуватися до нових партнерів, до суперника, до інших змін. Побачимо, як динамівці виглядатимуть надалі.

- На вашу думку, «Динамо» має проходити «Олімпіакос»?

- Переконаний, що так! Як я вже казав, у Греції домоглися позитивного результату, і це дозволить грати у Києві з позиції сили. Тепер «Динамо» залишається лише закріпити успіх. Я сподіваюся, що вболівальники у Києві підтримають динамівців. Вони би вже мали скучити за грою команди та футболом загалом. Тим паче, що наші хлопці в Греції билися до кінця, і як бачимо – не даремно. Нашу команду влаштує й нічия 0:0 або 1:1, проте хотілося би, щоб «Динамо» вийшло на поле, аби перемогти!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ