Новини

  • 17 січ
  • 22:59
  • 1928 переглядів
друк

Іспанський збір «Динамо». День 5-й: силові навантаження і акцент на роботу з м’ячем

Динамівці продовжують підготовку до другої частини сезону у іспанській Марбельї.

Після ранкової розминки гравцям була запропонована робота у тренажерній залі, а також - перехідний квадрат, тактична вправа в якій брали участь три команди, а кожній з яких було по 4 гравці, а головним завданням було здійснити перевід м'яча через вільний коридор.

Під час тактичної вправи друга група динамівців знаходилась у тренажерній залі, де під наглядом тренера по фізпідготовці Віталія Кулиби гравці виконували фізичні навантаження з шістьма станціями для кожної групи м’язів.

По завершенню роботи у залі вся увага динамівців була прикута до Дениса Бойка, який вирішив перевірити свою стрибучість за допомогою пліобокса (набір із трьох боксів різної висоти, який складений в штабель висотою 135 см). Денис, хоча не з першого разу, але все ж довів, що для нього ця вершина не перешкода застрибнувши ногами на пліобокс. 

  

Незважаючи на виснажливе тренування Йосип Піварич і Віталій Буяльський не поспішали покидати тренувальне поле і по дорозі до роздягальні вирішили зіграти у теніс-бол.

Вечірнє тренування «Динамо» базувалося виключно на роботі з м’ячем. Гравці відпрацьовували тактико-технічні вправи, а також провели двохсторонку.

Вже завтра до тренувального процесу в Марбельї разом з командою приступить іспанський нападник «біло-синіх» Фран Соль, який вчора підписав пятирічний контракт з нашим клубом.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ