Новини

  • 16 січ
  • 23:42
  • 3223 перегляда
друк

Іспанський збір «Динамо». День 3-й. Силові навантаження та робота з м’ячем

У третій день перебування на зборі в Марбельї, як і в попередній, динамівці провели два тренування.

Протягом усього дня на небі не було жодної хмаринки, а стовпчики термометра показували комфортні для роботи +15°C.

На тренування «біло-синіх» сьогодні завітав головний тренер ФК «Мінськ» Олександр Лухвіч разом зі своїм помічником. Як зазначив білоруський тренер клубній прес-службі, він приїхав на стажування до свого співвітчизника Олександра Хацкевича на 10 днів.  

Із сьогоднішнього дня до роботи приступив Александар Пантич, який підхопив вірусну інфекцію напередодні зборів. Уже завтра сербського захисника «Динамо» варто очікувати в загальній групі.

За індивідуальною програмою під час першого збору буде займатися Віктор Циганков, який відновлюється після операції.  

Перед ранковим заняттям гравці отримали план роботи і настанови від Олександра Хацкевича і приступили до роботи. Спочатку гравці розім'ялися під керівництвом Віталія Кулиби, після чого футболісти виконували вправами з м’ячами у квадратах.

Далі на гравців чекала найскладніша частина заняття – силова робота з різноманітним спортивним спорядженням.

На завершення тренування гравців було розділено на три групи для двохсторонок. Після забитого гола, команда, яка пропустила, покидала межі поля, а замість неї на полі з’являлась третя команда.

Вечірнє тренування було цілковито присвячене ігровим та тактичним вправам. Усі завдання, які озвучив головний тренер, дозволяють моделювати ситуації, що будуть максимально наближені до тих, із якими гравці мають справу під час матчів.

Більше фото з тренування

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ