Новини

  • 04 лют
  • 16:00
  • 3789 переглядів
друк

Іспанія зустріла «Динамо» сонячною погодою

Відпочивши кілька днів у родинному колі, раннім суботнім морозним ранком футболісти «Динамо» взяли курс на другий навчально-тренувальний збір, який так само відбудеться на сонячному узбережжі Іспанії.

О 9:10 літак Airbus A320 авіакомпанії «Windrose» здійнявся в небо, аби трохи менше ніж за п’ять годин приземлитися в аеропорту Малаги. Іспанія зустріла делегацію «Динамо» комфортними +18 градусів та яскравим сонцем, що не могло не радувати після київських морозів. В аеропорту на команду чекав завжди усміхнений Кристіан Маховські, організатор зборів, а також генеральний директор клубу Резо Чохонелідзе.

Швидко подолавши паспортний контроль та забравши власний багаж, на «біло-синіх» чекали ще 45 хвилин їзди на автобусі до Марбельї, а саме – до готелю «Gran Melia Don Pepe», який на найближчі два тижні стане резиденцією для нашого клубу. Тут уже на команду чекали головний тренер Сергій Ребров, а також легіонери, які надані вихідні між двома зборами проводили разом зі своїми родинами.

Нашвидкуруч поцікавившись справами один одного, футболісти розійшлися по своїх номерах. Уже о 18:00 за місцевим часом на них чекає перше тренування на заключному етапі підготовки до другої частини сезону. Відпочинок позаду – час ставати до роботи!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ