• 04 жовт 2018
  • 11:16

Інформація для вболівальників «Динамо» від чеської поліції

Інформація для вболівальників «Динамо», які будуть підтримувати команду в Чехії в матчі другого туру Ліги Європи «Яблонець» - «Динамо», що відбудеться 4 жовтня.

Перед матчем

Місце збору

Чеська поліція та місто Яблонець-над-Нісоу організують для вболівальників команди гостей місце збору. Місце збору знаходиться на Міровій площі (Mírové náměstí).

Трансфер

За дві години до початку матчу (о 19:00) вболівальників команди гостей запросять до автобусів, які надасть міська влада Яблонець-над-Нісоу, та відвезуть до стадіону «Стршельніце». Автобуси будуть припарковані на вулиці Под Баштоу (Pod Baštou).

Територія, на якій розташовуватиметься місце зустрічі, буде знаходитися під пильним наглядом поліції в день матчу.

Просимо Вас по дорозі на стадіон не здійснювати правопорушень, зокрема не закривати обличчя способом, який заважає ідентифікації, без причини не виходити на дорогу, не заважати дорожньому руху, а для переміщення користуватися тротуарами.

На стадіон не впускатимуть уболівальники під впливом наркотиків!

Після матчу

Після того, як матч завершиться, уболівальникам команди гостей треба буде зачекати на секторі 20-30 хвилин, після чого їх відвезуть автобусами до точки збору. 

Протягом усього часу перебування на стадіоні вболівальники команди гостей можуть скористатися послугами туалетів, отримати медичну допомогу, придбати їжу та напої.

Необхідні телефони:

Поліція - 158

Пожежники - 150

Швидка допомога - 155

Emergency - 112