Новини

  • 10 лют
  • 19:52
  • 2248 переглядів
друк

Ілля ЗАБАРНИЙ: «Дадуть шанс - обов'язково ним скористаюся»

16-річний захисник молодіжної команди «Динамо» Ілля Забарний поділився враженнями від роботи на навчально-тренувальному зборі в Туреччині, який є для нього першим у кар'єрі на професійному рівні після виступів у ДЮФЛ.

- Влітку, граючи в ДЮФЛ і вигравши чемпіонат України, ти міг подумати, що через півроку доведеться працювати з командою U-21 в Туреччині?

- Якщо чесно, то взагалі ні. Я дуже радий, що потрапив сюди. Працював, демонстрував все, що міг і мене покликали. Реально не очікував. Дали шанс - буду показувати і доводити.

- Молодих футболістів тут ціла група. Як вам працюється на зборі?

- Старші хлопці прийняли нас добре, відносини прекрасні. На тренуваннях допомагають, підказують. Працювати з ними - в задоволення.

- Позиція центрального захисника - дуже відповідальна. Тренери в «дублі» - захисники, в основному. Як тобі працювати з людьми, які грали саме на цій позиції?

- Вони допомагають - це мені в плюс. Я уважно їх слухаю, виконую установки.

- Які завдання ставляться перед командою на даному етапі збору?

- В першу чергу - не пропускати. Ми пропускаємо майже в кожному матчі і потрібно це виправити. Намагатимемося, щоб у наступних контрольних іграх зіграли «на нуль».

- Наскільки ви, молоді футболісти, Блізніченко, Гладковський, готові до виступів на такому рівні або на рівні U-19?

- Думаю, що готові на всі 100%, адже в тренувальному процесі і в іграх, на мій погляд, ми не відрізняємося від інших. Якщо нам будуть давати шанс, то ми їм обов'язково скористаємося.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ