Новини

  • 07 трав
  • 17:10
  • 731 перегляд
друк

Ілля ЗАБАРНИЙ: «Вийшли на матч підготовленими»

Захисник юнацької команди «Динамо» Ілля Забарний в матчі з «Зорею» відзначився забитим м'ячем. Після поєдинку він поділився враженнями від гри та перемоги:

- Сьогодні погода була не дуже гарною. У першому таймі йшла злива. Добре, що ми з цим впоралися. Неважливо, яка погода, в будь-якому випадку ми будемо показувати свій найкращий рівень. Забиті м'ячі зі стандартних положень? Просто у нас є певні зони, куди потрібно бігти. Кожне передматчеве тренування у нас закінчується відпрацюванням стандартних положень, щоб потім в матчі було легше. Коли я забивав, просто увірвався в таку зону, де отримав хорошу передачу від Вікентія Волошина. Хлопці привітали. Приємно допомагати команді. Суперник був важким, поле в'язке, але ми вистояли і показали хорошу гру.

Нещодавно ми грали з «Зорею» в Запоріжжі, перед сьогоднішнім матчем переглядали той поєдинок, розібрали всі моменти, виконали роботу над помилками, звернули увагу, як вони нас прессингують, зробили висновки і вийшли на матч підготовленими. Все ще попереду, головне - не зупинятися, а виходити на поле і далі доводити, що ми заслуговуємо стати чемпіонами. Тоді все вийде.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ