Новини

  • 13 вер
  • 19:16
  • 2089 переглядів
друк

Ілір ДАЙЯ: «Всі команди нашої групи сильніші за нас»

Передматчева прес-конференція головного тренера ФК «Скендербеу» напередодні зустрічі з київським «Динамо» на НСК «Олімпійський».

- Це наша перша за останні роки участь у турнірі такого рангу. Звісно, «Динамо» є фаворитом зустрічі. Інші команди, які потрапили до нашої групи, теж сильніші за нас. Тим не менше, ми теж спробуємо виграти кілька матчів, адже маємо єврокубковий досвід.

- Чи пам’ятаєте ви товариські матчі «Скендербеу» проти «Динамо», які мали місце під час тренувальних зборів? Можете порівняти той склад «Динамо» і теперішній?

- Я не тренував «Скендербеу», коли вони зустрічалися з «Динамо».  Відповісти на ваше запитання може наш капітан. Але я вважаю, що тренувальні матчі не можна порівнювати з іграми такого високого рівня, як груповий раунд Ліги Європи.

- Кого з гравців вам бракуватиме завтра через травми або дискваліфікації?

- Можливо, нам бракуватиме кількох гравців, які залишили нашу команду у міжсезоння, зокрема Латіфі. У нас є і дискваліфікований гравець - Німага, який отримав червону карточку у грі з «Динамо» Загреб. Також нам, ймовірно, бракуватиме завтра ще когось, але я не хотів би розкривати всі карти до гри.

- Цього сезону ваша команда провела вже 10 матчів, 8 з яких - у кваліфікації до Ліги Європи. Це можна вважати позитивним фактором для вашої команди?

- Гадаю, ми зараз у хорошому ігровому тонусі завдяки матчам у Лізі Європи та національному Кубку. Ми були би не проти отримати більше часу на перепочинок, але і без того ми зараз перебуваємо у хорошій формі.

- Ваша команда вже здивувала багатьох, перемігши «Динамо» Загреб. На який результат розраховуєте завтра? Які завдання ставите перед командою?

- Матчі групового раунду Ліги Європи значно складніші, ніж ігри внутрішньої першості. Усі команди, які беруть участь у турнірі, серйозні. Буде важко, але ми докладемо всіх зусиль, аби зіграти гідно.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ