Новини

  • 10 aug
  • 20:44
  • 2791 перегляд
друк

Довічний контракт із «Динамо» для Андрія Біби

Під час урочистостей з нагоди 80-річчя видатного динамівця Андрія Біби одним із перших ювіляра привітав перший віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Віталій Семенович Сівков.

Він також узяв на себе почесну місію передати Андрію Андрійовичу Бібі від президента клубу Ігоря Михайловича Суркіса трудовий сертифікат на довічний контракт із клубом.

- Велике щастя, коли ти можеш у житті поспілкуватися з легендою. З Ігорем Михайловичем ми декілька разів обговорювали, що ж даруватимемо ювілярові. І президент клубу висловив таку думку: на сьогоднішній день ми маємо унікальний випадок, коли ювіляр - людина легендарна та унікальна у всіх проявах, людських, творчих, професійних - не просто прожив 80 років, але і сьогодні трудиться так, що молоді можуть йому позаздрити – стрункому, красивому, зрілому чоловікові, якому на вигляд не даш і 60-ти років. Це легенда, яка викликає захоплення і сьогодні своєю працею.

З огляду на це Ігор Михайлович Суркіс вирішив зробити Вам наступну пропозицію. Цей сертифікат засвідчує, що, враховуючи багаторічні заслуги перед футбольним клубом «Динамо» (Київ), високий професіоналізм і багатий життєвий досвід, які щоденно передаються молодшим за віком співробітникам клубу, а також з нагоди 80-річчя, тренеру-селекціонеру ФК «Динамо» Київ Андрію Андрійовичу Бібі пропонується довічний контракт із клубом. Цей контракт Ігор Михайлович підписав і бажає Вам творчої наснаги та здоров’я!

Згодом до конференц-зали по міжнародному зв’язку зателефонував і особисто Ігор Михайлович Суркіс:

- Дорогий Андрію Андрійовичу, дозвольте Вас привітати з ювілеєм, побажати міцного здоров’я, удачі, добробуту, здоров’я Вашій родині. Я вважаю, що Ви є символом не лише українського футболу, як уже було сказано, а йсвітового. Враховуючи, що я підписав із Вами сьогодні довічний контракт, я хочу, щоб Ваше сторіччя ми з Вами святкували разом і вшановували вас так само, як і сьогодні. 

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ