Новини

  • 07 груд
  • 23:36
  • 4040 переглядів
друк

Ігор СУРКІС: «У молоді радість і щастя в очах - на такому рівні вони ще не грали»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував поєдинок своєї команди проти «Партизана» (4:1):

- Хлопці молодці, що не розслабилися, незважаючи на те, що вирішили задачу ще в четвертому турі. Усі розуміли, що потрібно вийти з групи з першого місця - можливо, в цьому випадку пощастить із жеребом. Сьогодні здобули дуже важливі очки для рейтингу України. До слова, вітаю «Шахтар» із хорошою грою, яку вони вчора продемонстрували в матчі з «Манчестер Сіті» і також пройшли далі. Тепер будемо вболівати за «Зорю».

Вважаю, наші хлопці сьогодні відіграли на хорошому рівні, як подобає. Хоча спочатку було трохи страшнувато, але в підсумку все склалося благополучно. Тепер потрібно відіграти останній поєдинок у чемпіонаті, потім відпочити і далі готуватися до весняної частини сезону.

- Чи можна говорити про те, що динамівська молодь виходить на певний рівень стабільності?

- Про стабільність молоді я б поки не говорив, тому що ми зазвичай хвалимо завчасно, з кимось порівнюємо. Якщо той же Шапаренко буде демонструвати таку ж якість футболу, як у свої 20 років, сподіваюся, він продовжить прогресувати. Це ж стосується і Циганкова, і Шепелєва. Вони закріпляться в основному складі, гратимуть і протягом довгих років приноситимуть користь «Динамо». Зараз йде перебудова команди, яку свого часу робив Газаєв, коли вводив в основний склад Хачеріді, Гармаша, Ярмоленка, який зараз грає у найкращому європейському чемпіонаті. Хлопці повинні набиратися досвіду, вдосконалюватися. Звичайно, будуть у них і провальні матчі - це треба розуміти. Такі перемоги додають упевненості, хлопці починають у себе вірити, і це їх надихає. Старожили в роздягальні сидять із почуттям, ніби вони виконали свою роботу, а у молоді радість і щастя в очах, оскільки на такому рівні вони ще не грали.

- Легіонери також відчувають підвищення конкуренції?

- Так і має бути. Взимку ми постараємося попрацювати на трансферному ринку, але, як домовилися з Хацкевичем, щоб в жодному разі не закрити дорогу цим молодим хлопцям.

- Домагой Віда сьогодні прощався з «Олімпійським». Наскільки це відчутна втрата для «Динамо»?

- Природно, це втрата, оскільки Домагой - наш провідний футболіст. Він попрощався з уболівальниками і партнерами, але зі мною попрощається завтра. Віді я хочу сказати лише слова подяки. Хотілося б, щоб він залишився, але футболіст обрав інший шлях. У нього сім'я, діти, і можна зрозуміти його бажання заробити. Утримувати його фінансово і запропонувати такі ж умови, як «Бешикташ», наш клуб не міг. Ми могли за нього отримати компенсацію, причому непогану. Але влітку я його не відпустив у надії, що він нам допоможе в цьому півріччі. Він допоміг, за що йому величезне спасибі. Бажаю Домагою продовжувати грати на тому ж рівні, на якому він грав у «Динамо».

- Ви вже розібралися, що сталося у Дениса Гармаша?

- Складно сказати, що сталося. Денис каже, що він ніде не замішаний. Клуб проводить власне розслідування. Природно, ми зробимо все можливе і спробуємо знайти тих людей, які це зробили. Денису дали охорону. І Денис, і його сім'я перебувають у безпеці.

- Сьогодні на ваше запрошення на «Олімпійському» дивилися футбол поранені бійці АТО з військового госпіталю. Для них це приємна подія?

- Завдяки їм над нами зараз мирне небо, а в кількох сотнях кілометрів звідси йде війна. Ці бійці захищають нашу батьківщину, підставляють під удар свої сім'ї і своє життя. Я знаю, що їм допомагають хлопці, які регулярно відвідують госпіталь, також допомагає клуб. Перед грою я зайшов до них у скай-бокс, подякував за те, що вони роблять, за захист нашої країни, побажав одужання і пообіцяв зробити для них усе, що необхідно. Приємно, що хлопці дійсно вболівають за «Динамо», переживають. Після матчу багато хто з них знову повернуться в лікарняні палати. Мій представник днями знову відвідає госпіталь, я доручив допомогти всім: і їжею, і одягом, і медикаментами, і іншими речами, які будуть потрібні.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ