Новини

  • 14 лип
  • 14:41
  • 6005 переглядів
друк

Ігор СУРКІС: «Маємо з повагою поставитися до «Янг Бойз»

Жеребкування 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, за підсумками якого «Динамо» отримало в суперники швейцарський «Янг Бойз», прокоментував президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс.

- У цьому раунді кваліфікації всі можливі суперники «Динамо», крім «Ніцци», були приблизно однакового рівня. Якщо ми хочемо виступати в Лізі чемпіонів, маємо ставити перед собою завдання пройти «Янг Бойз» та поступово рухатися далі. Команда про поставлене завдання знає, тепер ми маємо зробити все можливе, щоб потрапити до Ліги чемпіонів.

Минулого сезону «Янг Бойз» посів друге місце в чемпіонаті Швейцарії, ми маємо з повагою поставитися до цієї команди й думати про те, як найкращим чином підготуватися та пройти до наступного раунду. Наш суперник – команда дуже хорошого рівня, але він нам до снаги.

- Минулого сезону «Янг Бойз» не «пустив» до Ліги чемпіонів «Шахтар». Реваншистські настрої у динамівців присутні?

- Нічого подібного у нас не має бути, нікому ми мститися не збираємося. Ми граємо за честь свого клубу, за вболівальників. Не маємо дивитися в минуле, хто, де й кого обігрував. Дивимося лише вперед, будемо вирішувати поставлені завдання.

- Перед матчами маєте наміри зустрітися з командою?

- Я завжди з нею зустрічаюся, постійний контакт підтримую з головним тренером, капітаном, гравцями. Команду потрібно налаштувати на матчі, але при цьому не створюючи додаткового ажіотажу. Хлопці самі знають, що Ліга чемпіонів дуже престижний турнір, в якому можна добре показати себе. Був набір із п'яти суперників, які могли випасти. Жереб визначив «Янг Бойз», постараємося показати свої найкращі якості та пройти його.

- Які очікування перед стартом нового сезону, який для «Динамо» розпочнеться матчем за Суперкубок проти «Шахтаря»?

- Кожен новий сезон несе нові надії на завоювання трофеїв. Нема чого нам посипати голову попелом та казати, що минулий сезон був невдалим. У нас перед ним були два чудових сезони, у першому з яких ми гідно зіграли у груповому етапі Ліги чемпіонів. Та й у попередньому виступ у Лізі чемпіонів я би провальним не назвав. Зараз команда знову готується до виступів у турнірах, на неї чекає дуже щільний ігровий графік. Перед сезоном довелося дуже важко попрацювати на зборі в Австрії. Сподіваюся, якісна підготовка дозволить футболістам показати свої найкращі якості та виконати поставлені на сезон завдання.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017