Новини

  • 20 лип
  • 00:44
  • 2294 перегляда
друк

Ігор Суркіс: «Потрібно добре попрацювати в цей короткий період і розібратися в тому, що відбувається»

Президент ФК «Динамо» Київ відповів на запитання ведучого «Профутболу» в прямому ефірі телеканалу «2+2».

- Ігорю Михайловичу, це був найважчий сезон на вашій пам'яті?

- Схоже, що так. Приблизно такий же, як коли ми посіли четверте місце за підсумками чемпіонату.

- Які емоції у вас після сьогоднішньої гри?

- Після гри у мене немає жодних емоцій. Я повністю спустошений. І вважаю, що які б негаразди нас не спіткали – і велика кількість травмованих, і те, що на підготовку до цієї гри у нашої команди було на день менше, ми в будь-якому стані маємо перемагати такі команди, як «Колос». Я нікого не хочу образити, але якщо ми ставимо перед собою завдання потрапити до Ліги чемпіонів, то повинні такі команди перемагати. Особливо в матчі, у якому вирішувалася доля путівки до кваліфікації Ліги чемпіонів. Про друге місце зараз мова не йде.

- У чому причини невдач у сезоні, що завершився?

- Мені складно сказати. Сезон із самого початку не задався. Важкий графік, адже дуже важко вкочуватися в сезон, коли ти граєш через два дні на третій. Якщо пам'ятаєте, у нас була гра з «Шахтарем», а відразу після неї з «Брюгге». У футболі таке буває: команда не змогла вибратися з піке, до якого потрапила, і втрачала очки там, де не повинна була втрачати. Можна посісти друге місце, але показувати при цьому хороший, якісний футбол. На жаль, у цьому сезоні таких ігор у нас практично не було.

- Але все ж були хороші перемоги, як у кубковому матчі з «Шахтарем». Є моменти, які вселяють віру в те, що наступний сезон складеться інакше?

- Потрібно добре попрацювати у цей короткий період і розібратися в тому, що відбувається. Подумати і прийняти рішення, куди ми рухаємось далі.

- Ви рідко приймаєте рішення на емоціях. Однак у 2004-му році Михайличенко позбувся поста головного тренера після поразки у кваліфікації ЛЧ. Чи продовжить він працювати зараз?

- Я буду розмовляти з Михайличенком, ми будемо обговорювати це. Мене не влаштовує той футбол, який показує команда. Напевно, його він також не влаштовує. Ми повинні зустрітися і поговорити. Сезон завершено, час є. У всякому разі десять днів у нас є для прийняття рішення. Уже за десять днів команда знову збереться. Ви маєте рацію – зараз, по гарячих слідах, я би не робив жодних висновків.

- На підготовку до старту у кваліфікації ЛЧ не так уже й багато часу. Чи є у «Динамо» на прикметі футболісти, які можуть посилити команду?

- За деякими позиціями ми вже вступали в переговори з окремими футболістами. Зараз трансферне вікно тільки відкривається, тому будемо працювати.

- Які ваші плани щодо нинішніх легіонерів «Динамо» - Соля, Каргбо, Беніто, Кадірі, Вербича?

- Вербич – це футболіст основного складу. Що стосується інших, з огляду на те, що у них мало ігрового часу, якщо будуть пропозиції, ми з ними розлучимося і придбаємо на їхні місця сильніших гравців, які зможуть приносити команді результат і показувати хорошу гру. Наприклад, у Соля не складається, але він – кваліфікований футболіст. Йому давали шанси, але поки у нього не виходить. Тому, якщо з приводу нього будуть пропозиції, то, звичайно, ми будемо розлучатися.

- Хто повернеться в «Динамо» з орендованих гравців?

- Тимчик та Лєднєв однозначно повертаються. Супряга і Булеца теж повинні повернутися, але щодо цих гравців ми приймемо остаточне рішення протягом декількох днів, з огляду на те, якими будуть побажання тренерського штабу.

- Що потрібно зробити для того, щоб «Динамо» пробилося до групового раунду Ліги чемпіонів?

- Давайте ми спершу розберемося з тим, що сталося в цьому сезоні. Уперше в історії розрив між першим і другим місцем такий величезний. При цьому, завоювання навіть другого місця також виявилося «інфарктним». Давайте ми зараз не будемо поспішати, а спокійно розберемося, і потім уже будемо ставити завдання. Поки я не бачу, як ми з такою грою можемо потрапити до Ліги чемпіонів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ