Новини

  • 22 січ
  • 19:40
  • 1405 переглядів
друк

Ігор Суркіс: «Не можна змінювати правила гри впродовж чемпіонату»

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував ініціативу чиновників українського футболу про зміну регламенту сезону УПЛ 2019/2020.

УАФ і УПЛ хочуть відправити команди у відпустку раніше, ніж було домовлено спочатку. Для цього планується змінити календар матчів.

Ігор Суркіс у коментарі офіційному сайту клубу висловив позицію "Динамо" щодо цього.

***

"Перш за все, це не робиться у такому вигляді, як нам було запропоновано Асоціацією футболу та Прем'єр-лігою. Я вважаю, що професійним був би підхід, коли головний тренер збірної зібрав би своїх колег - головних тренерів клубів - і обговорив би з ними це питання.

Моя позиція з цього приводу однозначна: не можна змінювати правила гри впродовж чемпіонату! Те, що зараз ініціюється УАФ і УПЛ, це методи наперсточників. Нічим іншим пояснити подібні підходи та методи неможливо.

А якщо "Шахтар" дійде до фіналу Ліги Європи, то що тоді робити? Від виступів "Шахтаря" зараз залежить, з яким коефіцієнтом Україна увійде в єврокубковий сезон влітку - і як із цим бути? Як їм змінювати свій розклад?

Футбольний клуб "Динамо" (Київ) завжди поважав і цінував інтереси національної збірної України. Ми готові йти назустріч тренерському штабу, готові відпустити в розташування збірної гравців раніше, якщо останні тури для нас вже нічого не вирішуватимуть.

Однак при цьому ми категорично проти подібних підходів і методів. Регламенту потрібно неухильно дотримуватися!"

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ