Новини

  • 30 вер
  • 00:45
  • 1183 перегляда
друк

Ігор СУРКІС: «Команда почала сприймати методи Михайличенка»

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс у програмі «Профутбол» прокоментував перемогу киян над СК «Дніпро-1» (2:0).

- Будь-яка перемога - це перемога. У другому таймі втомилися, сіли фізично. Була ротація, не було Буяльського, Шепелєв травмований. З огляду на те, що ми тривалий період граємо через два дні на третій, то все досить непогано. Помітно, що команда вийшла з цієї психологічної ями. Фізично футболісти стали грати набагато могутніше. Щось може виходити, щось ні, але гравці борються на футбольному полі. Нема байдужих. Це дуже важливо. Це те, що я бачу в порівнянні з тим, що було. Дай Бог, щоб усе йшло на поліпшення.

Ситуація, коли міняєш головного тренера і є якийсь сплеск, не пройшла. Михайличенко почав підтягувати команду тактично і фізично. Розбудовував її на інший футбол, який вона спочатку навіть не сприймала. Зараз помітно по настрою і по грі в Маріуполі, що команда почала сприймати методи Михайличенка.

Лобановський теж усе тримав у собі. Думаю, що це дуже важко. Негативні емоції потрібно випускати назовні. Михайличенко нарікає на те, що команда не використовує велику кількість гольових моментів. Над цим потрібно працювати. Функціональний стан команди не дозволяв відіграти другий тайм так, як перший. Хотів би сказати добрі слова на адресу «Дніпра-1». Вони не стояли у штрафній по десять чоловік, був футбол. Михайленко працює і команда прогресує.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ