Новини

  • 17 вер
  • 22:49
  • 5787 переглядів
друк

Ігор СУРКІС: «Хочеться, щоб команда грала більш мобільно і агресивно»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу своєї команди над донецьким «Олімпіком»:

- Була важка гра. У футболістів було всього два дні на відновлення, крім того, відчувалася відсутність Сидорчука в центрі поля. Але виграли - значить, молодці.

- Як вам Віда на позиції правого захисника вже у другому матчі поспіль? Це означає, що він скоро піде, чи його награє тренерський штаб?

- Він належить «Динамо» і грає за наш клуб. Трансферне вікно закрите, а коли прийде час, будемо говорити про його перехід. Зараз це передчасно робити.

- Коли Хачеріді отримав пошкодження, довелося похвилюватися?

- Можна було перебудуватися. Правда, Морозюк не зовсім здоровий - він пошкодив ребро, але варіанти були, тому занадто сильно не переживав.

- Після того, як «Динамо» залишив Ярмоленко, команда не послабилася?

- Мені складно говорити. Без Ярмоленко ми зіграли три матчі, звісно, те, що Андрій пішов, - це величезна втрата, адже він був лідером нашої команди, провідним футболістом і великим майстром. Сьогодні він в матчі за «Боруссію» на 2-й хвилині віддав чудову гольову передачу, яка поклала початок розгрому «Кельна». Немає нічого постійного. Циганков, Гонсалес, молоді футболісти також повинні прагнути грати на рівні Ярмоленка. Коли Андрій починав, його всі освистували - один матч зіграв добре, два - погано, і вболівальники, журналісти садили його на лавку. Але і Сьомін, і Газзаєв його постійно ставили до складу, і з нього виріс справжній майстер. Хлопцям потрібно довіряти, якщо вони будуть відчувати довіру, то будуть і грати.

- Сидорчук у ролі капітана - це правильний вибір?

- Його вибрали гравці і тренер. Якщо вони так вирішили, значить, Сергій, дійсно, є лідером. Він давно в команді, тож вважаю, це абсолютно правильним. Також на пов'язку заслуговують Віда, Хачеріді - люди, які можуть завести команду.

- Вам сподобався гол Буяльського, який обіграв чотирьох суперників, перш, ніж забити?

- Мені сподобався і перший гол, і другий. Але, в цілому, хотілося, щоб команда грала більш мобільно і агресивно, тим більше, що, по суті, ми все одно грали на своєму полі. Але, повторюся, напевно, позначилося те, що футболісти не встигли повністю відновитися - це було видно неозброєним оком. У моментах, коли ми втрачали м'ячі, ми не повинні були цього робити.

- На тижні було прийнято рішення щодо матчу з «Маріуполем», який подальший план дій?

- Ситуація буде розвиватися в правовому полі. Апеляція і так далі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ