Новини

  • 17 лист
  • 15:43
  • 1108 переглядів
друк

Ігор СУРКІС: "Я побачив, що команда перебуває в хорошому тонусі"

Президент ФК “Динамо” Київ поділився враженнями від матчу “Динамо” проти ФК “Оболонь-Бровар” (5:0).

- Ігоре Михайловичу, які враження залишив у вас сьогоднішній матч?

- Я побачив, що команда перебуває у хорошому тонусі, у тренувальному процесі. Будемо сподіватися, що ті гравці, які поїхали до збірних, теж знаходяться в хорошому тонусі. Хлопці повинні були отримати достатньо ігрового часу. Я бачу, що команда готується до чергової грі, яка відбудеться наступної неділі.

- Нарешті зіграв за першу команду Міккель Дуелунд. Як оціните його гру?

- Мені сподобалася фрагментарно його гра. Видно, що гравець класний. Нам дуже потрібен такий гравець у середині поля, який може зв'язати півзахист з атакою. Вважаю, що це дуже хороший футболіст, з яким сталося нещастя рік тому, коли він отримав травму. Його гра дає підстави говорити про те, що в найближчому майбутньому це буде бойова одиниця.

- Карлос де Пена видав сьогодні просто феєричну гру...

- Дай Бог, щоб таку ж гру він показав у найближчих офіційних матчах, особливо в Лізі Європи з "Мальме" та "Лугано", та й у всіх матчах, що залишилися. Забивши чотири м'ячі, він показав, що тримає себе в хорошому тонусі. Це дуже важливо.

- Карлос допоміг сьогодні і Франу Солю...

- І Фран Соль забив нарешті. Такі матчі потрібні. Це була моя ініціатива - аби команда зіграла на стадіоні "Динамо", а не на базі. Прийшли вболівальники подивитися, у якому стані знаходиться команда. І для самих гравців матч на стадіоні - це все-таки більша відповідальність, ніж грати на тому полі, на якому вони тренуються. Після гри я зайшов до роздягальні і сказав хлопцям продовжувати так само ретельно працювати, тому що невідомо, у якому стані повернуться наші гравці як з молодіжної збірної, так і з національної.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ