Новини

  • 14 черв
  • 00:05
  • 5361 перегляд
друк

Ігор СУРКІС. 15 років на чолі «Динамо»

14 червня 2002 року на зборах акціонерів ФК «Динамо» Київ було прийнято рішення призначити президентом ФК «Динамо» Київ Ігоря Суркіса.

Всі наступні 15 років роботи на чолі найтитулованішого клубу України Ігор Суркіс ставив перед собою і командою однодумців незмінно максимальні завдання, вкладаючи душу, сили і кошти для їхнього досягнення. Перемоги і блиск золотих медалей часом змінювалися гіркотою поразок, але і вони ніколи не були причиною опускати руки, зійти з обраного курсу.

За півтора останніх десятиліття ФК «Динамо» (Київ) шість разів ставав чемпіоном України, шість разів володарем Кубка України і шість разів Суперкубка України! Динамівська школа підготовки футболістів справедливо вважається найкращою в Україні та однією з провідних у світі, до збірної України «Динамо» постійно делегує своїх найкращих представників. Розвивається клубна інфраструктура, реалізуються масштабні соціальні проекти з підтримки дітей, ветеранів футболу, військових АТО...

Перелік досягнень ФК «Динамо» Київ за президентства Ігоря Суркіса можна продовжувати. Найголовніше, у Клубі залишаються вірними традиціям, в нас живе істинно динамівський, переможний дух, щороку в будь-якому турнірі перед футболістами і тренерами ставляться виключно максимальні завдання!

Згадаймо п'ятнадцять років президентства Ігоря Суркіса! Разом - до перемоги!

*фото А. Лукацький

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017