Новини

  • 09 лют
  • 20:31
  • 1028 переглядів
друк

Ігор КОСТЮК: «Заміни додали грі свіжості»

Старший тренер «Динамо» U-19 - про другому контрольному матчі і підготовці до «Ювентусу» в Юнацької лізі УЄФА.

- Помітно, що команда під навантаженнями. У першому таймі були проблеми з організацією гри. Повільно все робили, не витримали плана на гру, про який ми домовлялися. У перерві внесли корективи і в другому таймі вже, більш-менш, було видно, що команда націлена, команда пресингує, були швидкі переходи з оборони в атаку. В принципі, це втілилося в голи.

- Ви взяли у «дубля» Завгороднього. Це планова ротація? Чи ви розраховуєте на нього в матчах U-19?

- У Ісаєнко та Ващишина мікротравми, тому ми взяли Завгороднього, щоб на всіх гравців лягло пропорційне навантаження.

- У другому матчі поспіль ви використовуєте Мащенко в якості нападника. Чи розглядаєте його на цій позиції і в майбутньому?

- У нас Ванат - єдиний нападник на сьогодні, адже Ісаєнко ще відновлюється і почне тренуватися з нами вже з наступного тижня. Два тайми Ванату грати важко, тому використовуємо Мащенко.

- Ось уже в двох матчах ви надаєте всім футболістам приблизно рівну кількість ігрового часу. Переглядаєте, придивляєтеся або вже визначилися з основною обоймою виконавців, які почнуть матч з «Ювентусом» з перших хвилин?

- В таких матчах, коли спершу грає один склад, потім - інший, хлопці повинні себе проявляти і доводити, що вони гідні місця в основному складі. Для цього й існують контрольні ігри. У першому таймі грала одна команда, у другому зробили заміни і, в принципі, заміни додали свіжості. Ті хлопці, які вийшли, вони підсилили гру і це ще раз підтверджує, що на сьогодні вони більш готові і більш заслуговують місця в основному складі.

- Уже екватор збору, коли два матчі позаду і ще один - попереду. Чи будуть якісь особливості в роботі на фінальній стадії підготовки?

- До гри залишилося 10 днів. Зараз знижуємо навантаження, залишилася одна гра і тижневий цикл повноцінної підготовки до «Ювентусу». Буде більше тактики і підготовки саме до майбутньої гри.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ